1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  Yüz Germe Estetiği (clearlift)

  Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  clearlift nedir,ameliyatsız yüz germe estetiği,lazerle cilt gençleştirme,ameliyatsız kırışık tedavisi nasıl yapılır,ameliyatsız yüz germe estetiği hakkında tüm bilgiler < Konu Resmi..>  Ameliyatsız Yüz Estetiği Alma tarafından sunulan ClearLift hiç acı vermeyen, çığır açan yeni bir teknolojidir.
  4 seans sonrası inanılmaz sonuçlarını görebildiğiniz bu uygulama, özellikle boyun bölgesini germede çok etkili.

  ClearLift ™ aynı zamanda “öğle tatilinde, ağrısız acısız yüz gençleştirme tekniği” olarak da anılmaya başlandı.
  Deride silme işlemi gerçekleştiren lazer uygulamalarında diğerlerinden çok öne çıkan ve tüm güzellik, estetik endüstrisini etkileyip liderliğe oturan bu uygulama:

  Alma Lasers firmasından ClearLift ™ Pixel Q-Switch diye de bilinen ClearLift ™, parçalanmış, zarar görmüş ciltteki zararları silen, vakti az hastalar için mükemmel bir teknolojidir.
  Bu uygulama hastanın çok vaktini almaz, hiçbir rahatsızlık ve ağrı/acı vermez.
  Tüm bu özelliklerine rağmen insanlar en çok uygulamanın sonuçlarından bahsediyorlar. Seanslar sadece 20dk sürer.

  Tamamen ağrısız acısızdır
  Tek uygulama ile gözle görülür iyileşme ve düzelme sağlar.
  Çok amaçlı – 1064 nm Q-Switched modül dövme silmede, yara izlerinde ve tırnak mantarı olan hastalarda kullanılmaktadır.
  Q-Switched laser modulü her tip ciltte kullanılabilmektedir.

  ClearLift ™ alışılagelmiş deri tedavi ve yapılandırma uygulamalarına ve acı veren yüz germe işlemlerine alternatif tek yöntemidir.

  ClearLift ™ yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlar.

  ClearLift ™ Neleri Tedavi Eder Farkı Nedir?
  Ciltteki çizgi ve kırışıklıklar, ince kılcal damarlar ve kızarıklıklar ClearLift ™ ile yok edilebilir.
  ClearLift Tedavisi, herhangi bir enjeksiyon ve cerrahi müdahale olmadan güvenli ve etkilidir. Ortalama 4 seans önerilir.

  ClearLift ™ kimlere yapılabilir?
  Yaş itibariyle cildinde izler oluşan kişiler ClearLift adayıdır.

  Yaşlanmak, özellikle bayanların büyük sıkıntı yaptığı bir konu… Orta yaşlara doğru ve doğumdan sonra ciltte oluşan lekeler ve alınan kiloların verilememesine bağlı yüzde kalan pek çok iz, sarkma ve görünümünde meydana gelen bozukluklar tüm bayanların canını sıkar. Güneşe bağlı oluşan kılcal damarlar ve kızarıklıklar da pek çok bayanın içine dert olan önemli cilt sorunlarındandır. İşte tüm bu sorunlara yönelik olarak geliştirilen Clearlift teknolojisi çok kısa bir süre içerisinde kırışıklıkları giderir, kızarıklıkları geçirir, yaşlılık belirtilerinin çok büyük bir bölümünü ortadan kaldırır. Oldukça pratik ve zaman almayan bir yöntem olması sebebiyle Clearlift, pek çok çalışan bayan tarafından öğlen arasında gençleşmenin formülü olarak adlandırılmıştır.

  Yaşlılık belirtilerinizi gördükçe yüz germe ameliyatlarına girme isteği duyuyorsanız ve bunun için bir girişimde bulunma düşünceniz varsa hemen şu anda bu fikrinizden vazgeçin çünkü Clearlift bunu ameliyatsız olarak gerçekleştirebilecek üstün teknolojiye sahiptir. Ameliyat yaralarının geçmesini bekleme derdi olmadan, herhangi bir yara izinin kalmasından orkmadan yüz gerdirmeniz bu müthiş aletle mümkün. Acı ve ağrı hissi duymadan yalnızca 4 seansta yüz gerdirerek inanılmaz derecede genç bir görünüme kavuşmanız için mükemmel bir yöntem olan Clearlift, özellikle boyun bölgesi için ideal bir gerdirme ve görünüm düzeltme seçeneğidir. Yüzünüzü gerdirme işlemi yaparken hasar görmüş cilt bölgelerini de toparlayıp güzelleştirir. Bu inanılmaz ameliyatsız teknolojiyle en az 20 yıl geri gitmeniz ve hatta 20 yıl öncesinden çok daha duru bir güzelliğe sahip olmanız artık hayal değil.

  Clearlift cilt yüzeyindeki epidermis tabakasına zarar vermeden çalışır ve kontrollü bir şekilde alt tabakaların onarımını ve düzgünleştirilmesini sağlar. Hiçbir enjeksiyon ya da cerrahi müdahalelerde olduğu gibi anestezi işlemi gerektirmez. Tüm bunlara rağmen hiçbir acı ya da ağrı hissine kapılmadan gençleştiğinizi hissedersiniz. Bir seans yalnız ve yalnızca 20 dakikadan ibarettir. Bir çay molası kadar vaktinizi alır. Bu sebeple özellikle vakti olmayan bayanlar için ideal bir sıkılaştırma ve gerdirme yöntemidir. Clearlift ayrıca cilt lekeleri, yüzeyde görünen kızarıklıklar ve kılcalların temizlenmesi, yara izleri ve mantarlı dokularda güvenle kullanabileceğiniz, tüm ağrılı cerrahi müdahalelere alternatif bir yöntemdir.


   
Yüz Germe Estetiği (clearlift) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yüz germe Face Lift estetik estetiği

  Yüz germe Face Lift estetik estetiği

  Tıptaki adı Face Lift Nedir? Yüz germe estetiği, yüz derisi dokularındaki sarkma ve çizgilenmeyi, cildi germe ve fazla deriyi alma yoluyla düzelten bir ameliyattır. Kimler yaptırabilir? Yüz germe estetiği yaptırmak için belirli bir yaşın üstünde olmak gibi bir durum söz konusu değildir. Genç yaşta da ciltte erken yaşlanma belirtileri görülebilir: cildin çok ince olması, kalıtımsal...
 2. Yüz Estetiği Yüz Germe

  Yüz Estetiği Yüz Germe

  Yüz Estetiği Yüz Germe Yaşlanmaya bağlı olarak veya genetik sebeplerden bazı kişilerin yüzleri olduğundan daha yaşlı gösterecek kadar kırışık ve sarkık olabilir. Kişi yüzünde meydana gelen bu deformasyondan zamanla olumsuz etkilenmeye başlayabilir. Zamanın yüzünde bıraktığı izlerden kurtulmak ve daha genç bir yüze kavuşmak için estetik yüz germe ameliyatı olabilir. Yüz nasıl yaşlanır?...
 3. Yüz Germe ve Lifting (Yüz gençleştirme) estetiği

  Yüz Germe ve Lifting (Yüz gençleştirme) estetiği

  yüz germe estetiği,lifting estetiği,yüz germe ve yüz gençleştirme estetiği nasıl yapılır,yüz germe ve yüz gençleştirme aparatı,yüz germe ve yüz gençleştirme estetiği hakkında tüm bilgiler Ultrasound, en bilinen tanımıyla anne karnındaki fetüsü izlemeye olanak sağlayan bir teknoloji. Şimdi aynı teknoloji ile elastikiyetini kaybetmiş, sarkmış, ciltler yorgun yüzler ve düşük kaşlar...
 4. Yüz ve Boyun Germe Estetiği Olanlar

  Yüz ve Boyun Germe Estetiği Olanlar

  yüz germe estetiği nedir,boyun germe estetiği nedir,yüz germe estetiği nasıl yapılır,boyun germe estetiği nasıl yapılır,yüz ve boyun germe estetiği hakkında bilgiler Yaşın artması ile birlikte, dış etkenler ve cildimizdeki bazı yapı maddelerinin kaybıyla cildimizde sarkma ve kırışıklıklar meydana gelir. Daha genç ve canlı bir görünüm istiyorsanız yüz ve boyun germe operasyonlarından...
 5. Yüz germe ameliyatı nedir nasıl yapılır ?

  Yüz germe ameliyatı nedir nasıl yapılır ?

  Cildin yaşlanması kaçınılmazdır. Zamanla yüzün belli kısımlarında gevşeme,sarkma ve kırışma gözlenir. Kalıtım, kişisel alışkanlıklar, yer çekimi ,güneşe maruz kalma yaşlanmaya katıkıda bulunan etkenlerdir. Bu olumsuzluklar yüz germe işlemine karar vermenin sebepleridir. Bu makalede yüz germe ameliyatı ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Bir yüz germe ameliyatı kozmetik...

Sayfayı Paylaş