1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.657
  Beğenilen Mesajlar:
  2.419
  Ödül Puanları:
  113

  Yüz mezoliftingi kaç seansta sonuç verir?

  Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Yüz Mezoliftingi yapılan mikroenjeksiyonlarla yüzün canlılığını ve diriliğini yeniden kazanması yani bir “refreshing-tazelenme” yenilenme prosedürüdür. Mezolifting preparatları içerisinde bulunan konsantre vitamin,mineral,kök hücre ekstresi ve özel amino asitler, bir yandan cildin yeniden yapılanmasını sağlarken, diğer yandan derinin çok daha iyi nem tutmasını ve canlanmasını sağlamaktadır.

  Yüz mezoliftingi hangi yaş gruplarında kullanılmaktadır?

  Mezolifting içeriği tamamen vücutta bulunan ve deriyi besleyen, kollajen sentezini kolaylaştıran maddelerden oluşur. Bu sebeple her yaştan bireye uygulanabilir. Ancak beklentilerin gerçekçi olması dolayısıyla bir estetik yüz germe ameliyatının sonucunun bu işlemden beklenmemesi son derece önemlidir. Aslında kırışıklıklar derinleşmeden, yüz sarkmadan düzenli olarak yapılacak uygulamalar ile elde edilecek kazanımlar çok daha fazla olmaktadır.

  Yüz Mezoliftingi yüzün hangi bölgelerinde daha faydalıdır?


  Yanaklar, üst dudaklar, göz kenarları, çene, boyun sıklıkla uygulama yapılan bçölgelerdir.
  Yüz Mezoliftingi preparatlarının içinde hangi maddeler bulunmaktadır?

  IDEBENONE; antioksidan özelliği vardır ve hücre koruyucudur.

  DMAE; cilt sıklaşması ve kollajen sentezi aktifleme özelliği vardır.

  HYALURONİC ACID; dokuların nem tutmasını sağlar.

  < Konu Resmi..>  SOMON DNA; hücre yenilenmesini sağlar.

  AMINO ACID; dokuların gelişimi ve doku hasarı onarımını sağlar.

  COENZYMES; antioksidan özellikleri ile hücreyi korurlar.

  YEŞİL ÇAY ÖZLERİ; antioksidan özelliği ile hücre ömrünü uzatır.

  MİNERALLER; hücrelerin yaşamsal faaliyetlerinde destekleyicidirler.

  VİTAMİNLER; A, B, C, E, K vitaminleri hücre dokusunun yapımında ve yeniden canlandırılmasında aktif rol oynamaktadırlar. A vitamini; deri gelişimini kontrol ederek deriyi düzeltir. B vitamini; deriyi besleyerek biolojik dengeyi düzenlerler. Cvitamini; kollojen sentezini uyararak melanin üretimini yavaşlatır. E vitamini; antioksidan görevi üstlenerek dokuları zararlı maddelerden korumaktadırlar. K vitamini ise; kan dolaşımını düzenlyerek tüm deriye yayılmasını sağlar.

  NÜKLEOTİDLER; hücresel işleyişin ana parçasıdır. Temel protein sentezini destekleyerek cildin bağ dokusuna destek olmaktadır. Hücresel metabolizmayı destekler, hücresel bölünmeyi arttırır.

  Mezolifting işlemi ağrılımıdır?

  Mezolifting işleminde yaklaşık 20 dk. sürer ve işlem mikroenjektörler ile yapılır. Mezolifting işlemi son derece ağrısızdır ve uygulama sonrası herhangibir kısıtlama olmaksızın normal yaşama dönersiniz. Gerektiğinde uyuşturucu kremler ve buz uygulamaları ile hasta konforu daha üst düzeye çıkarılmaktadır.

  Yüz mezoliftingi kaç seanstan oluşur?

  Mezolifting uygulamasında standart bir protokol bulunmaz genellikle kişinin cildinin yapısı, ihtiyaçları belirlenerek seans sayısına karar verilir. Ancak kliniğimizde 15 günlük aralıklarla yapılan 2 seans ve ardından ayda bir yapılan 2 seans, yani toplamda 4 senaslık bir kür uygulamasıyla hastalarımızın %90 ında çok iyi sonuçlar elde edilmektedir.

  PRP yöntemi, fraksiyonel lazer, botoks, gibi işlemler mezolifting ile birlikte yapılırmı?

  Yüz gençleştirme ve anti aging amaçlı kullanılan yöntemlerin birarada uygulanması her zaman çok daha iyi sonuç vermektedir. Tek bir yöntem ile tüm problemlerin çözülmesini beklemek çokda gerçekçi bir yaklaşım olmaz. Bu sebeple ihtiyaca göre, mezolifting ile botoks, dolgu, PRP VE fraksiyonel lazer kombinasyonları kulanılmalıdır. benim uygulamalarım içerisinde yüz mezolifting ile prp yöntemini dönüşümlü uyguladığım veya özellikle fraksiyonel lazer ile mezolifting kombinasyonu kullandığım hastalarımda son derece başarılı sonuçlar elde edilmektedir.


   
Yüz mezoliftingi kaç seansta sonuç verir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Lazer epilasyon kaç seans uygulanmalıdır ?

  Lazer epilasyon kaç seans uygulanmalıdır ?

  lazer epilasyon kac para epilasyon kac para lazer kaç seans yüz bölgesi kaç seans Lazer epilasyon kaç seans uygulanmalıdır ? Lazer ışını anajen (aktif) fazdaki kıl köklerini etkilemektedir. Tüm kıl kökleri aynı anda aktif olmazlar. Bu nedenle telojen (pasif) kökler, aktif döneme geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Kalıcı bir sonuç ancak birkaç seans sonrasında elde...
 2. Yüz Mezoterapisi (Mezolifting Vitamin Enjeksiyonu)

  Yüz Mezoterapisi (Mezolifting Vitamin Enjeksiyonu)

  yüze vitamin iğnesi cilde vitamin enjeksiyonu yüze enjeksiyonu iğneleri Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte artık çoğu şeyin önüne geçilebiliniyor Kırışıklıklar yüz çizgileri artık sorun değil çünkü yüz mezoterapisi ile bunun önüne geçilip son derece gergin bir cilde sahip olabiliyorsunuz bu konu ile ilgili şimdi daha detaylı bilgilere geçiyorum Sağlıklı parlak ve gergin bir cilt artık...
 3. Altın Çilekle Kaç Kilo Verirsiniz ?

  Altın Çilekle Kaç Kilo Verirsiniz ?

  Altın Çilek kaç kilo verdirir Altın çilek kaç kilo verdiriyor Zayıflatıcı özelliğini bilerek altın çilek tüketmeye başladınız, peki bu şekilde kaç kilo verebilirsiniz melekler biliyor musunuz ? Hemen söyleyelim :tik: Altın çilek ile ayda 9-17 kilo arası zayıflama imkanı mümkün. :)
 4. Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter

  Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter

  Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter kızlar yaptırmayı düşünüyorum ama kaç seansta biter merak ediyorum
 5. lazer epilasyon kaç seansta bitiyor

  lazer epilasyon kaç seansta bitiyor

  selamlar lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim seansmı paketmi bu konuda kararsızım aranızda lazer epilasyon yaptıranlara sormak istiyorum lazer epilasyon ortalama kaç seans sürüyor ve tamamen bitiyormu

Sayfayı Paylaş