1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Yüz örtüleri..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Yüz örtüleri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örtünün hikmeti

örtünün hikmeti

Kapının arka arkaya çalınmasıyla yatağımdan fırladım. Gecenin bu saatinde gelen kim olabilirdi ki? Alelacele aşağıya inerek kapıyı açtım. Bitişik evde oturan arkadaşımın oğluydu.Nefes nefese, - Babam çok hasta, arabanızla doktora götürebilir misiniz? dedi. - Arabam 2 gündür tamirde, ama telefon edip doktor çağırabiliriz. Bir doktor arkadaşıma telefon ettikten sonra çocukla...
  2. Yüz

Yüz

Yüz insanın şeref ve itibarına, süs ve zinet eşyalarına ve geçimine, Yüzü gülümser, parlak ve güzel görmek iyi hale, inanç ve amel güzelliğine ve diğer hayırlara, Kendi yüzünü asık görmek tiksinti verecek bir şeye, başkasının yüzünü asık görmek ondan birr kötülük görmeye, Yüzü buruşuk görmek üzüntü ve kedere, kırışıklarla dolu görmek derin düşüncelere ve uzun yaşamaya, Kadının yüzünü buruşuk...
  3. yatak örtüleri

yatak örtüleri

ben 10 yatakları ben 10 yatak örtüsü yatak örtüleri benten örtüsü ten alıntı:çeyizevi.com alıntı:sabitpazaryeri.com alıntı:topbascarşi.com alıntı:sabitpazaryeri.com alıntı:cihantex.com
  4. Yatak örtüleri

Yatak örtüleri

Ben bunları çok ama çookk begendim özellikle siyah beyaz olanı kim alcak bana :dp8::dp8:

Sayfayı Paylaş