Yüz temizleme fırçası işe yarıyor mu?

• Konbuyu başlatan Billurak
  • Başlangıç tarihi
B

Billurak

Forum Okuru
Yüz temizleme fırçası işe yarıyor mu?

Yüz temizleme fırçası işe yarıyor mu melek kadınlar kulübü yüz temizleme fırçası ne işe yarar forum'da.​

Hanımlar cilt temizleme ürünlerini yüz temizleme fırçası ile yapan var mı? Yüz temizleme fırçası işe yarıyor mu cildi temizlerken? Bu piyasada satılan yüz temizleme fırçası alan var mı işe yarıyor mu? Cildi derinlemesine temizlediğini söylüyorlar. Siz nasıl kullanıyorsunuz acaba bu fırçaları? Benim cildim de aşırı yağlı sadece yüzeysel temizlenir mi bilmiyorum ama bu fırça ile acaba daha mı iyi temizler yoksa aşınma filan yapar mı? Ben de alsam mı kızlar ne diyorsunuz?

images (14).jpeg

Merhabalar
Cilde genç yaşta bakım yapmaya başlamak cildi daha diri ve genç tutacaktır. Ne kadar erken başlarsanız bakmaya temiz tutmaya o kadar ileri yaşlarınızda daha genç kalır cildiniz. Cildi temizlerken yardımcı ürünler vardır bunlardan biri de yüz temizleme fırçası. Aynı zamanda cildinizin tipine uygun bakım yapmak da doğru bir cilt bakım yöntemi olacaktır. Doğru cilt bakımı için mutlaka cilt tipinizi bilmeniz gerekir.

"Yüz temizleme fırçası işe yarıyor mu?"​

• Yüz temizleme fırçası cildi derinlemesine temizler
  • Kan dolaşımını hızlandırır
  • Canlı bir cilt görünümü sunar
  • Aşırı yağlanma azalır ve siyah noktalar da temizlenir
  • Cilde peeling etkisi ile ölü deriyi temizler
Yüz temizleme fırçaları işe yarıyor mu sorunuza evet yarıyor ama doğru şekilde kullanıldığında işe yarıyor. Cildinizi yüz temizleme fırçası ile temizlerken ilk zamanlar tahriş olmaması için haftada iki gün kullanın. Kullandıktan sonra mutlaka fırçayı yıkayın. Kullandığınız gün sayısını yavaş yavaş arttırabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki linkten "kızlar silikon şarjlı yüz temizleme cihazları sizce gerekiyor mu" konumuzu inceleyebilirsiniz.

Geri