Yüz temizleme silikon şarjlı cihazlar nasıl acaba kullananlara soruyorum

• Konbuyu başlatan unicorn1
  • Başlangıç tarihi
U

unicorn1

Forum Okuru
Yüz temizleme silikon şarjlı cihazlar nasıl acaba kullananlara soruyorum

Yüz temizleme silikon şarjlı melek kadınlar kulubü yüz temizleme silikonu nasıl kullanılır forum'da.​

Merhaba kızlar günlük cilt bakımı için bayağıdır düşündüğüm bir ürün var acaba siz kullandınız ve nasıl faydasını gördünüz mü silikon şarjlı yüz temizleme fırçası cilt bakımı için nasıl benim cildim biraz yağlı acaba bana olur mu epey alan arkadaşım var ama ben bir de size sormak istedim bu şarjlı silikon cihazlar nasıl kullanılıyor? Cildime zamanla faydası olur mu gözeneklere iyi gelir mi?

Merhabalar
Silikonlu yüz temizleme cihazları günlük cilt bakımı için çok uygundur. Yağlı cilt kuru cilt fark etmeksizin tüm cilt tiplerine uygulanabilir rahatlıkla çantanızda taşımaya da elverişlidir yüz temizleme aleti ile haftada iki kez cildinize masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırabilir gözeneklerin küçülmesini sağlayabilirsiniz üzerinde bulunan artı eksi tuşlarına basarak titreşimin derecesini artırabilir ya da azaltabilirsiniz özellikle cilt kremi ile birlikte uygulanırsa cildinizi kurutma ve incitme yapmaz. Onun için nemlendirici kreminizi sürün sonrasında yüz temizleme silikon şarjlı cihazınızla cildinize güzel şekilde dairesel hareketlerle masaj yapabilirsin internetten gördüğüm kadarıyla fiyatları çok pahalı değil her kadının bence çantasında bulunması gereken bir ürün.

Peki bu yüz temizleme silikon şarjlı almam şart mıdır Bence cilt temizliğine başladıysanız bununla cilt temizliğinize destek yapabilirsiniz. O zaman sizin için aşağıdaki linkte ''kızlar silikon şarjlı yüz temizleme cihazları sizce gerekiyor mu'' konumuzu inceleyebilirsiniz

Geri