Yüzde Oluşan Lekeler Nasıl Geçer?

ceyda--

Yeni Üye
Üye
Yüzde Oluşan Lekeler Nasıl Geçer?
Merhaba k?zlar.Ben sivilce için tedavi gördüm zaman?nda ve o tedaviden kalma izler kald? ,kahverengi ve k?rm?z? renkteler :( birçok krem kulland?m ama hiç fayda etmedi izleri geçirmek için.Art?k u?ra?mayay?m dedim ama u?ra?madan da olmuyor insan rahats?z oluyor.En son çare olarak sizlerinde deneyimlerinizi almak istedim.Eminim benimle ayn? sorunu ya?ayan birçok ki?i vard?r.

Yuzdeki%20lekeler.JPG-e5.jpg

Sizler bu tür sorun ya?ayanlar için neler öneriyorsunuz?Birde ya? bezeleri gibi noktalarda olu?tu ne yapmam laz?m :(

selam canım, ben de sivilcelerle başı dertte olan biriyim ve bazen dayanamayıp sıkıyorum ve iz kalıyor tabi. sonra LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO kremini sürüyorum. o ince ince soyuyor yüzü ama gündüz güneş kremi kullanmak gerekiyor ardından. çünkü güneş lekeleri daha da kalıcı hale getirirmiş,öyle demişti doktor. fiyatını bilmiyorum,ablam vermişti bunu bana ve baya da gidiyor. 1-2 hafta elleşmeyince yüzüme bir toparlanma görüyorum lekelerde ama o dediğin yağlardan ve siyah noktalardan kurtulamıyorum :(((

gzm_elmas teşekkürler canım cevap için.kaç haftadır kullanıyorsun peki,gözle görülen bir değişim oldumu.ben yüzüme pudra vs. gibi kozmetik ürünleri sürmeden dışarı çıkmıyorum aslında belli değil herkes öyle söylüyor ama insan ister istemez etkileniyor :(
evet siyah noktalardan da bıktım onlar içinde özel tonikler varmış sanırım onları deneyeceğim herkes çok beğeniyor kullanmış birçok arkadaşım.bakalım bende beğenecek miyim.

Bence cildine pudra filan sürmeyi bi kenara bırak ... İster İstemez oluyor bunlar işte... cildini çok temiz tutman lazım yane iyi bi yüz yıkama jeliyle sabh akşam yıkmalısın ve oynamamaya çalış yuzunle bılıyorum çok zor ama ben bole yapınca pırıl pırıl cidim gelıyor yerine bide kil maskesi kullan bi ;)

kil maskesini uygulamıştım siyah noktalara iyi geliyor dendi ama faydasını görmedim.belki devamlı uygulamadığım için olabilir,sen etkisini gördün mü?
evet pudrayı bende kullanmak istemiyorum çünkü yüzü daha kötü hale getiriyor.sivilceler çoğalıyor kozmetik ürünleri yüzünden ama insan mecburen kullanıyor :(

5-6 ay kadardır kullanıyorum ama işte sürekli oynadığım için sivilcelerle kremin etkisi olsa da ben yeniden yara yapıyorum ve iz oluyor. hiç oynamadan kullanıldığı takdirde etkili bir sonuç alınabilceğini düşünüyorum çünkü 1er akşam arayla sürdüğümde 1 haftada bende fark yaratıyor,sonra tekrar dön en başa yapıyorum kendi kendime :(

kil maskesini uygulamıştım siyah noktalara iyi geliyor dendi ama faydasını görmedim.belki devamlı uygulamadığım için olabilir,sen etkisini gördün mü?
evet pudrayı bende kullanmak istemiyorum çünkü yüzü daha kötü hale getiriyor.sivilceler çoğalıyor kozmetik ürünleri yüzünden ama insan mecburen kullanıyor :(

Açıkçası tam kullanıyorum sonra bırakıyorum tekrar başlıyorum :D:D faydasını gördüm ben... Çünkü ciltteki ölü deriyi temizliyor ve lekeleri ortadan kaldırıyor... ;) Karar senin tatlım....

Geri