Yüzdeki çillere ,lekelere kesin sonuç!!!1

:D:D ayyyy ceren evet sölediğin doğru ama ben denemem yaaaaa :S :S cesaret edemem de :D:D

sacmalık bu ya

idrar vucudumzdaki pis atıklrla dolu ya oda bi dıskı zararlı guzellk verirmis HURAFE.. AMAN BAYANLAR SACMALAMAYIN YA SAGLIK HERSEYDEN ÖNEMLİ..

Bende duydum ama işte cesaret sonuçta ama bende cesaretımı toplarsam yaparım qercı bendekiler sivilce lekesi işe yararmıkı:)

:hmm: kafam karıştı hönk oldum ama belkide doğrudurda ııyyyyykkk bn sürmem yahu hahaha kocası öpmek isteyen evli melişler kocanıza ay dur öpme çişliyim hayatım snn için güzelleşiommu diceniz :hhh: neyse şaka bi yana belkide dogrudur deneyen olursa yazsın ya bn merak ederim ama asla sürmemmmmm :seker:

:hmm: kafam karıştı hönk oldum ama belkide doğrudurda ııyyyyykkk bn sürmem yahu hahaha kocası öpmek isteyen evli melişler kocanıza ay dur öpme çişliyim hayatım snn için güzelleşiommu diceniz :hhh: neyse şaka bi yana belkide dogrudur deneyen olursa yazsın ya bn merak ederim ama asla sürmemmmmm :seker:

walla bencede çok iğrenç benim teyzemin cıldı çok guzel ona sordumkı ne kullanıyosum bu kadar duzgun cıldın var oda dışarı çıkmadan güneş kremı surerım yaz kış dedı bende onun dışında teyze bişey kullanıyosun sen sen dedım daha onceden çıller vardı yuzunde onlar gıtmıiş dedıkı sana soylıcem ama kımseye soleme dedı meğersem teyzem yuzune şiş suruyomuş ıyyyyy solemesi bile kötü benım mıdem hayatta kullanmam artık teyzemı opmeden teyze yuzunu yıka bak opmem dıyom sabah la akşam suruyomuş ılk şişini :)

:D

saçmalık cildiyeyem gidin doğal kremlerl ve değişik yöntemler var bırakın şu taş devri yöntemini !!

Geri