yüzdeki tüyler için doğal bir çözümü olan yok mu?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
yüzdeki tüyler için doğal bir çözümü olan yok mu?
Yüzümde beni sinir eden çoklukta tüy var. Alıyorum , aldırıyorum ama yok , baş edemiyorum. Deli oldum.Evde bunun için doğal biz çözümü olan varmı acaba? :(

Birçok kadını rahatsız eden oldukça büyük bir sorundur aşırı tüylenme heleki bu tüylenme yüzde olursa çok daha büyük sorunlar teşkil eder bayanlar için peki yüzünüzde çıkan tüylerden nasıl kurtulabilirsiniz bilmek istermisiniz öyleyse yazımızı okumaya devam edin..

Yüzünüzde ki ve yada vücudunuzda istemediğiniz, sizi rahatsız eden tüylerden kurtaracak doğal yöntem sunuyoruz sizlere sevgili forumdas bayanları.. Sevgili bayanlar Estetik Ve Güzellik biz kadınlar için oldukça önemli sizlere vereceğimiz öneriyi dikkatlice okumanızı öneriyorum..öncelikle belirtmek istiyorum ki bu öneri oldukça yararlı görülmüş bayanlar tarafından..

Bayanlar şimdi gelelim tüy yok edici çözümün tarifine 1 10 gr vazelin, 30 gr lanolin ve 25 gr kırlangıç otu özünü bir tencereye koyup, içinde su kaynamakta olan başka bir tencerenin üstüne oturtarak, buharın sıcaklığıyla erimesini benmari usulü beklemelisiniz. Eridikten sonra 15 gr nişasta ekleyin, karıştırın, soğuyunca maske halinde yüzünüze sürüp, 8 saat sonra sıcak suyla yıkayın. Size bu süre Biraz uzun gelebilir ama inanın oldukça etkili bir yöntemdir uyguladıktan sonra bunun sizde farkına varacaksınız.

Geri