yüzüm çok terliyo :(

geweze

Hamiş Melek
yüzüm çok terliyo :(
yüzüm çok terliyor yüzüm terliyor aşırı
suratımdaki teri silmekten makyaj falan kalımıo..özellikle düğünlerde falan bıyık bölgem mahvediyo beni kendimi ozaman çok çrkn hissediıorum kendime güvenim azalıyo..yaa buna bi çare bilen arkadaş varsa LÜTFEN YAZIIIINNNN.....:uhu:

walla canım bence o neden bliyormusun bünyeden kaynaklanıyo
yasın kac blmiyorum ama vücudunun yağ üretmesine falanda bağlı
ayrıca günde su icmene de baglı
cok az su tüketiyorsan vücudundaki sıvıyı terleme yoluyla cıkarıyosun cok icsen idrar olarak cıkarman daha faydalı olucaktır terlemen azalır.kilo falanda etkiliyor bunu bi ara banada cok oluyodu bi iki adım atayım hmen terliyordum ama nedeni az su icmektenmis sonra günde 4 kupa su icmeye basladım bazen 8 oldu bu ve suya alıstım az terliyorm belki seninkide bu yüzden olabilr..

birde pudrayi dene canim , bi arkadasim tavsiye etti banada , ilk pudra sürüyorum , nemini aliyor

canım kullandığın fondoten yada bir ürün varsa bunun etkisi olabilir.Ki çoğumuz düğünlerden terden helak oluyoruzdur.

çok az su içtiğim doğru sewmiyorum bu huyumu ama içim almıyo bi iki bardaktan fazlasını..napalım artık terlememk için zorlada olsa içmeye çalışırım.bu hafta sonu abimin düğünü var pudrayı deniycem makyajımın silinmesini istemiyorum..

çok az su içtiğim doğru sewmiyorum bu huyumu ama içim almıyo bi iki bardaktan fazlasını..napalım artık terlememk için zorlada olsa içmeye çalışırım.bu hafta sonu abimin düğünü var pudrayı deniycem makyajımın silinmesini istemiyorum..

aynen benimde almıyordu :D ama alıstıktan sonra öyle bi icesin geliyoki simdi canım sıkıldıkca su iciiyorum yarıyo valla :D pudrayıda dene :)

Geri