Yüzümdeki sivilce lekelerinden nasıl kurtulabilirim

Purpleshine

Yeni Üye
Üye
Yüzümdeki sivilce lekelerinden nasıl kurtulabilirim
limonlu maske
sivilceler için evde maske

Sevgili meleklerim, benim sivilce lekeleri için hazırlamış olduğum bir bitkisel kür var bu karışımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Sivilcelere karşı ne yapılabilir diyen melekler bu yazımızı lütfen takip etsinler.

limon%20yogurt%20bal%20maskesi-2.jpg

SİVİLCE İÇİN YOĞURT LİMON BAL KÜRÜ

Hazırlanışı:

3 Kaşık yoğurt
1 çay kaşığı limon
1 tatlı kaşığı bal

Kullanımı:

Hepsini bir kapta karıştırdıktan sonra, yarım saat buzdolabının alt bölümünde dinlenmeye bırakıyoruz. Daha sonra hazırlamış olduğumuz bu karışımı akşam yatmadan önce yüzümüze uygulayacağız.

UYGULANIŞI :

Karışımızı yüzümüze yedirerek sürüyoruz. 15-30 dakika arasında beklettikten sonra yüzümüzü ılık su ile duruluyoruz. Karışım uygulayıp duruladıktan sonra bir nemlendirici varsa Oley tonik ile temizliyoruz.

Bu karışımı haftada iki kere tekrar edebilirsiniz.

İsotrexin kullanan bir arkadaşımızın da sorusuna cevap olması açısından Bülent Cihantimur'un verdiği cevap şu şekildedir.

Op.Dr. Bülent Cihantimur Cevabı:

Lotus II hem long hem short pulse özelliği olan benzersiz bir fraksiyonel erbium lazerdir. Her atışta probtan kusursuz, her noktaya eşit güçte ulaşan ve dağılmayan lazer ışığı üretilir. Lotus II fraksiyonel özelliği sayesinde cilt gençleştirme, sivilce izi ve leke tedavisinde muhteşem sonuçlar verir. Sonuca kısa sürede ve en az yan etki ile ulaşılır. Erbium başlığı ile hem short hem long pulse atış yapabilir ve bu da doktora daha başarılı bir tedavi yapması için yeni seçenekler kazandırır.

Tedavi maliyeti uygulama yapılacak bölge büyüklüğü veya yerine göre değişebilir. Sosyal güvenlik kurumu, uygulama maliyetini tamamen estetik amaçla gerçekleştirilmesi nedeniyle karşılamamaktadır. Tedavide, uygulama aralıkları en az 4-8 haftadır ve en az 5-6 seans devam edilmelidir.

Son düzenleme:
sen uyguladınmı ki :D:D eğer uyguladıysan yaparım gerci zaten bal cok faydalı herşeye limonda biliyoruzki sivilceleri kurutmada birebir

yaz canım yaa benim cildimm çok solgun ve yorgun görünümlüü mat duruyor eskiden çok pürüssüz lekesiz bir yüzüm vardıı şimdi eserr yok :uhu: tabiricayizse mermer gibi bi cilt istiyorum :D:D

Geri