1. asi_ve_mavi

  asi_ve_mavi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Ekim 2010
  Mesajlar:
  17
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Yüzünüzdeki kırışıklardan kurtulmada en etkili yöntem!

  Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında asi_ve_mavi tarafından paylaşıldı.

  kırışıklardan kurtulma “Doğru nefes alıp vermek ve kaslarınızı doğru çalıştırmayı öğrenmek, hayatınızı değiştirir” diyen ve aslen dans öğretmeni olan Marja Putkisto, Finlandiyalı ve 14 yıldır Londra’da yaşıyor.
  Beş yıl önce sistemi bulan ve uygulamaya başlayan Patkisto’nun kendi ismini verdiği metod, kısa sürede Avrupalı kadınların gözdesi haline geldi. 51 yaşındaki Marja’nın “Putkisto Metodu”nun özelliği; bir tür nefes alma ve kas çalıştırma yöntemi olması, her yaşta uygulanabilmesi ve kısa sürede sonuç vermesi…
  Marja: günde sadece 1 saat ile, 30 günde gençlik garanti
  “Putkisto Metodu“ genç kalmanın sırrnı öğretecek. “İlk gösterimden sonra, Türk hanımlar, bu sistemi kolaylıkla devam ettirebilecekler. Günde 1 saat düzenli gezersiz ile 30 gün sonra alınacak sonuca kendileri bile inanamayacaklar” diyen Marja Putkisto, bu yöntemle 20 yaş kadar geçleşmenin mümkün olduğunu da müjdeliyor.
  Vücudun yanı sıra, aynı metodu yüz kasları için IMEDEEN markasına özel olarak geliştiren ve uygulayan Marja, 51 yaşında olmasına rağmen fazla kırışığı olmamasını buna bağlıyor.
  Marja Putkisto, “Bu metodun ilk adımı durmayı öğrenmek. Çünkü duruş bozukluğu zaman içerisinde vücuda yerleşiyor. Kaslarınız giderek kısalıyor. Ancak, doğru nefes alıp vererek, kaslarınızı esneterek onları uzatmak ve vücudunuza istediğiniz şekli vermek sizin elinizde” diyor.
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>  Putkisto’dan soğuk kaşık numarası… Putkisto metodunun içeriğinde yer alan, bir çok uygulamadan biri olan “Soğuk Kaşık” uygulaması, herkesin çok kısa sürede evinde istediği zaman yapabileceği uygulamalardan biri.
  Kaşık numarası, yüz kaslarınızı ve cildinizi hızlı bir şekilde toparlamanız için güzel bir yöntemdir diyen Marja Putkisto, metodu şöyle özetliyor.
  Soğuk Kaşık numarası, her gün, cildinizi canlandırmak ve moralinizi düzeltmek ihtiyacını her hissettiğinizde kullanabileceğiniz bir numara diyen Marja Putkisto “yüzünüzün keyfini çıkarın. O sizi anlatır” dedi.
  Danstan daha etkili…
  17 yıl boyunca dans öğretmenliği yapmasına rağmen, daha önce düşük ve geniş basenlere sahip olmaktan şikayetçi olan güzel eğitmen Marja Putkisto, işin sırrının kasları doğru nefes alıp vererek ve esneterek çalıştırmakta olduğunu söylüyor. “Putkisto Metodu” ile hem istediği görünüme, hem de kırışıksız bir yüze kavuştuğunun altını çizen Marja Putkisto, tüm dünya kadınlarını güzelleştirmeye devam edeceğini belirtiyor.


   
Yüzünüzdeki kırışıklardan kurtulmada en etkili yöntem! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Stresten kurtulmanın etkili yolları

  Stresten kurtulmanın etkili yolları

  stresli hayattan kurtulmanın yolları Ne yazık ıki, hayatımınız en büyük gerçeklerinden biri oldu stres ve ayrıca bir çok hastalığında nedeni oldu. Sevgili Melek'ler, stresten kurtulmanın, rahat nefes almanın ve huzur bulmanın sırlarını bu yazımızda paylaşıyoruz! Rahatlamayı öğrenin, derin ve ritmik nefes alın, olumluya odaklanın, çok fazla tepki vermemeye özen gösterin, “Hayır” demeyi...
 2. Arkadaşlar En etkili sigara bırakma yöntemi nedir?

  Arkadaşlar En etkili sigara bırakma yöntemi nedir?

  En etkili sigara bırakma yöntemi nedir ben artık şu meret sigarayı bırakmak istiyorum ama öyle kolay olacağa benzemiyor ve bu yüzden sizden En etkili sigara bırakma yöntemi nedir diye öneri bekliyorum. Aranızda sigarayı bırakan kişiler var ise bana kendi uyguladıkları yöntemi yazsın lütfen!
 3. İşte Bebeklerde İshali Önleyen En Etkili Yöntem....

  İşte Bebeklerde İshali Önleyen En Etkili Yöntem....

  Bebeklerde İshali Önleyen Yöntemler İshal Nasıl Önlenir Bebeklerin çocukların büyük sorunlarından biri de ishaldir...Peki anneler bebeklerinin ishal olmasını engellemek için neler yapmalı...Hangi yöntemlerle ishali engelleyebilirler..İşte yanıtları.... İshali Önleyen En Etkili Yöntem Uzmanlar, ishal olan bebeğe daha fazla anne sütü vermenin faydalı olacağı uyarısında bulundu. Anne...
 4. Doğal Yöntemlerle Sivrisineklerden Kurtulma!

  Doğal Yöntemlerle Sivrisineklerden Kurtulma!

  sivrisinekten kurtulmak için, sivrisineklere karşı, sivrisinek için Sevgili melekler, yaz aylarının gelmesiyle birlikte sivrisinekler de etrafta cirit atmaya başladılar. Rahat ve huzurlu geceler için aşağıda paylaştığımız doğal sivrisinek kovucu önerilere bir göz atmanızı istiyoruz... - Koyu renk elbise giymeyin. Sivrisinekler genellikle koyu renkleri barınağı olarak görür. -...
 5. Kırışıklık ve sarkmalara karşı en etkili yöntem

  Kırışıklık ve sarkmalara karşı en etkili yöntem

  Ultrason teknolojisinden faydalanarak uygulanan Ultherapy Plus protokolü ile cildin en alt tabakasına inilip kollajen artırımı ve gençlik hücrelerinin çoğalması sağlanıyor. Böylece cildin en altından en yukarıya doğru gençleşme elde ediliyor. Bu sayede yüzde oluşan kırışıklıklar ve sarkmalar herhangi bir cerrahi müdahale olmadan kendiliğinden yok oluyor. Yarım asırdan fazla bir süredir...

Sayfayı Paylaş