1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Peker - Korkutamaz Beni

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Teslim oldum sana umurumda değil Yaz yağmuru kadar kısa sürse bile
    Her ayrılık keder öncekinden beter
    Bir hançerde sen vur bana ne fark eder

Verdim gitti al bu gönül senin
    Sevdim gitti günah sevap benim
    Verdim gitti al yüreğim senin
    Sevdim gitti doru yanlış benim

İnatçı ellerim istiyor seni
    Sonu yok bilsemde ne fark eder
    Vedalar hep aynı aynı nasıl olsa
    Bir eksik bir fazla ne fark eder

Korkutamaz beni ben alıştım canım
    En derin dert bile korkutamaz beni
    Korkutamaz beni ben neler yaşadaım
    En yanlış aşk bile korkutamaz beni

Verdim gitti al bu gönül senin
    Sevdim gitti günah sevap benim
    Verdim gitti al yüreğim senin
    Sevdim gitti doru yanlış benim

Zafer Peker - Korkutamaz Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Sor Beni

Zafer Peker - Sor Beni

Bir gün gelir hasretimden için yanarsa Dertle yüklü yosun tutmuş gecelere sor Yanlızlıklar pişmanlıklar seni sararsa Ilgıt ılgıt esen deli rüzgara sor Sor beni ellere sor sor Gecelere sor beni Günlere aylara sor sor Yüreğine sor beni Bir gün gelir anıların hesap sorarsa Gözlerinden akan ilk yaşlara sor Yüreğin alevlenir dolar taşarsa Bağrı yanık boynu bükük türkülere sor
  2. Zafer Peker - Kolaymı Ayrılık

Zafer Peker - Kolaymı Ayrılık

Bu bir teselli ayrılık değil Gelir geçer sanma sakın Bu heves değil Bir anlık öfke Sensizlik değil Hani senin olmak varya Teseadüf değil Yapma ne olur Sensiz suskunum ah durgununm Gitme ne olur Sana vur gunum ah vurgunum Kolaymı ayrılmak canıma can olursun Aşkının esiriyim herşeyim sen olursun
  3. Zafer Peker - Dönemem

Zafer Peker - Dönemem

Çok güzeldi aşk seninle Rüya gibi yaşadık delice Sen bunları anlamak istemedin O sözlerin son oldu herşeye Ayrı düştü yollar ayrı düştü kollar Geçeip gitti aylar Hala seni unutamadım Dönemem dönemem İstesende geriye artık dönemem Ruhumu çaldın ama Dönemem dönemem Kırıldı gururum artık duy sevdiğim
  4. Zafer Peker - Belli Olmaz

Zafer Peker - Belli Olmaz

Ne umutlar soldu içimizde Ne ateşler yandı södü Kimbilir kaç kere yenik düştük sevgiliere Kim bilir kaç kere Ne geceler ne acılar geçti kim bilir kaçkere Avuç açtık tanrıya Belli olmaz yanarız birgün biz Belli olmaz tutuşur yüreğimiz Kmbilir kaçkere ağlarız geçmişlere Kimbilir kaç kere Ne sevdalar küllendi kor oldu Ne baharlar geçti ömrümüzden Kimbilir kaçkere yaşadık dolu dizgin...
  5. Zafer Peker - Ah Kahrolası

Zafer Peker - Ah Kahrolası

Kapım her çaldığında sen gelirsin sanırım Her akşam batan güneşle sensizliğe aglarım Ah kahrolası, ah sevdalım benim Bana neler ettin de ne oldu Gecelerde bulsam seni alsam koynuma Rüyalarda benimlesin şimdi uzaklarda Ağlayamam ağlasanda dönmem bir daha sana Yemin bozdum senin yüzünden Mutluluk çok yakında...

Sayfayı Paylaş