Zafer Peker - Sonunu Soramadım

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Zafer Peker - Sonunu Soramadım
Kendimi sorarsam halimden anlamazlar mı Yarimi bulursam yarimden saklamazlar mı Seni beklediğimi biliyorsun öyle olsun
Peki istediğim her anımda yollamazlar mı

Mazi de kalan sevdalar göz yaşlarıyla ıslanmış Aşk denilen şey hep yalan eskidi sevdalarla
Mazide yazılan şiirler göz yaşlarıyla ıslanmış
Aranırmış mısralarda bulunur mu! bilinmez
Sonunu soramadım gözyaşları m ı n bir bak perişan halime
Ne günah vardı ki suçlarımın bir düşün bir bak şu halime

Zafer Peker - Boşuna Yalvartma hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Zafer Peker - Ah Kahrolası Zafer Peker - Ah Kahrolası
Kapım her çaldığında sen gelirsin sanırım Her akşam batan güneşle sensizliğe aglarım Ah kahrolası, ah sevdalım benim Bana neler ettin de ne oldu Gecelerde bulsam seni alsam koynuma Rüyalarda benimlesin şimdi uzaklarda Ağlayamam ağlasanda dönmem...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Zafer Peker - Anlamazsın Zafer Peker - Anlamazsın
Siliyor dünlerimi yine ah Bir başıma bırakıpta beni Duymazlıktan geliyorsun bak Yapamazsın olmaz ama yalnız kalırsın Geri dönemez misin o günlere yanmaz mısın ah Sabahı getirsem yine bıraksam koynuma sarılmaz mısın yar Atsam önüne sevgimi...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Zafer Peker - Arasana Yar Zafer Peker - Arasana Yar
İçinden geçenleri gözlerin anlatıyor İstediğin kadar sus gözlerin konuşuyor Unut gitsin günahları Unut gitsin korkuları Aklın bende belli gülüm Aklın bende yalan mı Gel bu bahar bitmeden gel ateşin sönmeden Gel bana akşamdan gel gel...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Zafer Peker - Belli Olmaz Zafer Peker - Belli Olmaz
Ne umutlar soldu içimizde Ne ateşler yandı södü Kimbilir kaç kere yenik düştük sevgiliere Kim bilir kaç kere Ne geceler ne acılar geçti kim bilir kaçkere Avuç açtık tanrıya Belli olmaz yanarız birgün biz Belli olmaz tutuşur yüreğimiz Kmbilir...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Zafer Peker - Boşuna Yalvartma Zafer Peker - Boşuna Yalvartma
Terk edip bıraktın ardına bakmadan Yıkıldım dağıldım ağladım sessizce Günahtır yaptıkların bana bu ceza mı Sonunda yalnız kaldım tanrım bu revamı Yanımda olsan dert etmem kendime Biter bu hasretim aldırmam kimseye...
Y-Z Harfli Şarkılar 0