1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Zaman İle İlgili Deyimler arıyorum ben

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Bu günlerde ablama hep zaman ver zamana ihtiyacın var gibi cümleler kuruyorum ve birden aklıma ona Zaman İle İlgili Deyimler söylemek geldi çünkü gerçekten de zaman herşeyin ilacı atalarımızda bir çok sözlerinde bunu belirtmiş. Uzun lafın kısası kızlar, sizden Zaman İle İlgili Deyimler yazmanızı rica ediyorum.

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

Zaman İle İlgili Deyimler arıyorum ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

  Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

  Yardımlaşma İle İlgili Deyimler arıyorum ben, şayet mümkünse aranızda Yardımlaşma İle İlgili bir deyim ya da deyimler bilen varsa yazarsa harika olur arkadaşlar.
 2. Zaman İle İlgili Özlü Sözler arıyorum

  Zaman İle İlgili Özlü Sözler arıyorum

  Zaman İle İlgili Özlü Sözler arıyorum ben bu konuda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım varsa aranızda lütfen Zaman İle İlgili Özlü Sözler yazsın buraya
 3. İsteyenler için Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları

  İsteyenler için Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları

  Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları Zaman İle İlgili Deyimler Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere ve bizden zaman ile ilgili deyimler isteyen tüm misafirlerimize, zamanla ilgili deyimler ve anlamları hakkında güzel örnekler sunuyoruz. İşte size en güzel zaman sözleri arkadaşlarım diyor ve sizleri konumuz ile başbaşa bırakıyoruz. -Neden sonra: Bir süre geçince,...
 4. Nazarla İlgili Mesajlar arıyorum ben

  Nazarla İlgili Mesajlar arıyorum ben

  Merhaba arkadaşlar nazara inanır mısınız bilmiyorum ama ben çok inanırım. Hatta rahmetli anneannem mezarda yatanların çoğu nazardan ölmüştür derdi ben küçükken belki de o kulağımda kaldı diye inanıyorum:) Sizden de Nazarla İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
 5. ben organ bağışıyla ilgili sloganlar arıyorum

  ben organ bağışıyla ilgili sloganlar arıyorum

  Bir ödevimiz var ve ben sizden organ bağışını konu alan sloganlar rica ediyorum. Hayal gücümüzü çalıştıralım, birlikte bulalım, bana yardım edermisiniz ??

Sayfayı Paylaş