1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zaman tünelinden çıkamıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

tıklıyorum linke ama o menü açılmıyo sol yanda boş bi kutucuk var no apps fouanda yazmıyo ne yapmalıyım ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Zaman tünelinden çıkmak şuan pek mümkün değil gibi arkadaşım, yakında Facebook tarafından bu konuda bir açıklama yapılacaktır. O zaman sizlere bu konuda kesinlikle yeterli tüm bilgileri aktaracağız.

zaman tünelinden çıkamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zaman Tüneli Ayarları

Zaman Tüneli Ayarları

Zaman Tüneli Ayarları arkadaşlar ben Zaman Tüneli Ayarlarını daha öğrenemedim acaba veyi nasıl yapacam lütfen bana Zaman Tüneli Ayarları hakkında yardım edin.
  2. Zaman Tüneli Etkinleştirme

Zaman Tüneli Etkinleştirme

Zaman Tüneli Etkinleştirme Selam miller Zaman Tüneli Etkinleştirme hakkında bilgi verin bana Zaman Tüneli Nasıl Etkinleştirilir?
  3. Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

ARkadaşlarım bir türlü face zaman tünelinden çıkamıyorum bilgisi olan var mı nasıl çıkabilirim bu zaman tünelinden ?
  4. Zaman Tüneli Kapakları İlginç

Zaman Tüneli Kapakları İlginç

Zaman Tüneli Kapakları İlginç resimleri de paylaşırsabnız şayet çok sevinirim ben ilginç Zaman Tüneli Kapakları istiyorum.
  5. Zaman Tüneline Yazılacak Sözler

Zaman Tüneline Yazılacak Sözler

Harika Güzel Zaman Tüneli sözleri, zaman tüneline yazılabilecek güzel sözler ve laflar Bundan bir kaç ay öncesine kadar zaman tüneli diye birşey yoktu. Daha doğrusu vardı ama ben geçmemiştim. Şimdi bakıyorum da hoşuma gidiyor. Yani gitmezse ne olacak dimi meleklerim geriye dönüş nasıl olsa yok mecburen kullanıyoruz :D:lau: Şimdi zaman tünellerinde paylaşmak üzere kullanabileceğiniz ve sizden...

Sayfayı Paylaş