Zaman Tüneline Yazılacak Sözler

Editör

Administrator
Zaman Tüneline Yazılacak Sözler
Harika Güzel Zaman Tüneli sözleri, zaman tüneline yazılabilecek güzel sözler ve laflar

Bundan bir kaç ay öncesine kadar zaman tüneli diye birşey yoktu. Daha doğrusu vardı ama ben geçmemiştim. Şimdi bakıyorum da hoşuma gidiyor. Yani gitmezse ne olacak dimi meleklerim geriye dönüş nasıl olsa yok mecburen kullanıyoruz :D:lau:

Şimdi zaman tünellerinde paylaşmak üzere kullanabileceğiniz ve sizden de güzel sözler beklediğimiz ve paylaşım istediğimiz lafları yazacağız. Facebook Zaman Tüneline Yazılacak Sözler

Zaman Tüneli Sözleri

Eskiden mendiller aşıkların göz yaşları ile ıslanırdı şimdi ise gerçek aşık kalmadığı için fabrikadan ıslak çıkıyor.

Deli sormuş deliye aşk nedir diye deli gülmüş deliye ben neden delirdim diye..

Sen gidersen bu hayattan, atarım kendi mi çekyattan :)

En Büyük Hatam Yüzüme Gülen Herkesi Kendim Gibi Sanmamdı.

Sabahları daha çok severdim, eğer daha geç başlasaydı.

Hiç yoktu ortak noktamız ve hiç kesişemedik aynı noktada.

Suskunluğumdan gelir bu içimdeki fırtınalar.

Varsın Boş Kalsın Gönül Evim Vermem Kiraya! Alan Temelli Alsın, Yok Öyle 3-5 Aya!

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga bakiyoruz.

Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayım.

Erkekler belediye otobusu gibidir Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir.

Bu laflara eklemek istediğiniz anlamlı ve kaydadeğer güzellikteki sözleri sizlerden paylaşmanızı rica ediyoruz. Hadi bakalım paylaşın kızlar ,:D:D

[FONT=lucida grande, tahoma]Burnumayanık kokusu geliyor.[/FONT]
[FONT=lucida grande, tahoma]MUTLULUĞUMUZ[/FONT]
[FONT=lucida grande, tahoma]kimincanını yakıyorsa kıyamam[/FONT]
[FONT=lucida grande, tahoma]benO'na :p

[/FONT]
[FONT=lucida grande, tahoma]SabırTohumunu Kalbine Ekip, ŞÜKÜR Suyu İle Sularsan!...YetiştirdiğinÇoğu Şeyin Adı MUTLULUK Olur...[/FONT]
[FONT=verdana, geneva]BİKADIN ATASÖZÜ DER Kİ; TUTAMAYACAĞIN SÖZLERİ VERMEYECEKSİN..!VEREMEYECEĞİN KİLOLARI ALMAYACAKSIN...! [/FONT]
[FONT=lucida grande, tahoma]+kadınlar neden futbol oynayamaz biliyomusun ?[/FONT]
[FONT=lucida grande, tahoma]-neden ??[/FONT]
[FONT=lucida grande, tahoma]+çünkü 11 kadın aynı elbiseyi giyerek aynı yerde duramaz.[/FONT]
[FONT=Georgia, serif]"Herkadına sahip olmaya çalışan adam bir kadına hasret kalır ! Birkadına sahip olan adam; Her kadını kendine hayran bırakır."[/FONT]

Süper.
Bu:+kadınlar neden futbol oynayamaz biliyomusun ?
-neden ??
+çünkü 11 kadın aynı elbiseyi giyerek aynı yerde duramaz.

Geri