Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

zamanı meyve tadında yaşamak isteyenler için Rikon'dan saat modelleri

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rikon saat Rikon'dan bahara özel saatler...
    < Konu Resmi..>
    'Zaman, kaybedildiğinde telafi edilmeyen tek hayat ölçüsüdür',sözünden yola çıkan Rikon Saatçilik, bahara özgü yeni saat modelleriyle farklılık yaratıyor.

İki cam arasındaki meyve figürleriyle tasarlanan yeni saatler, Özellikle yemek yapmayı seven bayanların mutfakları için dekoratif aksesuarlar olarak hoş birer seçenek.

Çilek, biber ve portakal modelleriyle beğeni toplayan saatler, sıra dışı hediyelikler arayanlara da hitap ediyor. Meyveleri ve saatleri sevenler için birebir olan meyveli duvar saatleri, sağlıklı yaşamınıza zaman kazandırıyor.

Zamanı, meyve tadında yaşamak isteyenler için çilekli, biberli ve portakallı saatler Rikon'un kaçırılmayacak ürünleri arasında yer alıyor.

zamanı meyve tadında yaşamak isteyenler için Rikon'dan saat modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şimdiki Zamanda Yaşamak.

Şimdiki Zamanda Yaşamak.

Anladım ki geçmiş ve gelecek bir hayal, tek sahip olduğu zaman ise şimdiki zaman… Şimdiki zamanda yaşamak demek uyanık olma, şu anda yaşadıklarımızın farkında olmak demektir. Tüm hislerimiz ve düşüncelerimiz şu andadır,şu dakikalarla ilgiliyizdir, geçmiş ya da gelecekle ilgili değilizdir. Geçmiş geçmiştir.Artık onu değiştiremeyiz, gelecek ise henüz gelmemiştir bu yüzden neler olacağını hiçbir...
  2. Bugun yaşamak gelmiyor içimden

Bugun yaşamak gelmiyor içimden

I$te $imdi anlıyorum seni sevdiqimi.. Hanqi kaLp var ki ; sevdiqinin dizi kanasa 7.5'lik depremLerden büyük yara aLmasın.Hanqi kaLp var ki ; o darmadaqınken sırf onun için imkansız denirken kendini toparLamasın .. YıLdızLardan özenti umutLarım dan serum yaptım bu qece hastane odanın penceresini acık bırak yüreqine serum qetireceqim .. ÜzüLme diyorsun ya hep bana ; üzüLmeme izin...
  3. Şimdiki Zamanda Yaşamak

Şimdiki Zamanda Yaşamak

Çocukluğumda oyuncaklarım vardı oynadığım, Büyüdüğümde ise kelimeler oldu oyuncaklarım… ŞİMDİKİ ZAMANDA YAŞAMAK ? Şimdiki zamanda olsaydık… Yüreğindeki fırtınalarda sığınacağın liman olurdum. Huzurumdan biraz huzur verirdim, içine umutta karıştırarak. Üzüntüyü siliverir, yanaklarına buse yapardım. Elinden tutar, ayağa kaldırır ve üzerinde ki tozu silerdim. Seni geride bırakan, durduran ne...
  4. İsteyenler için Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları

İsteyenler için Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları

Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları Zaman İle İlgili Deyimler Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere ve bizden zaman ile ilgili deyimler isteyen tüm misafirlerimize, zamanla ilgili deyimler ve anlamları hakkında güzel örnekler sunuyoruz. İşte size en güzel zaman sözleri arkadaşlarım diyor ve sizleri konumuz ile başbaşa bırakıyoruz. -Neden sonra: Bir süre geçince,...
  5. 4 Mevsim Baharı Yaşamak İsteyenlere Kış Bahçeleri

4 Mevsim Baharı Yaşamak İsteyenlere Kış Bahçeleri

kış bahçesi modelleri, kış bahçesi örnekleri, kış bahçesi dekorasyon örnekleri Havaların serinlediği ve Sonbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde çok yakın bir zamanda artık kış mevsimini yaşamaya başlıcaz. Bahar ve yaz aylarını 4 mevsim size sunan kış bahçeleri ile konforun tadını yaşayabilirsiniz. Özellikle villa tipi evlerde oturanlar yada geniş bir balkona sahip olanlar için çok yaratıcı...

Sayfayı Paylaş