Zamanla erkekler!!!

megara

Yeni Üye
Üye
Zamanla erkekler!!!
İlk başladığınızda ne kadar da farklıydı oysa her şey. sizi beklemesi bile onun içini kıpır kıpır ediyordu.ilk elele tutuştuğu anı hatırlıyor mu herkes.ne kadar da heyecanlıydık karşılıklı olarak.sarılmak için uydurduğu bahaneler, yanınızda heyecandan saçmalaması, elinizi tutmak için okşuyormuş gibi yapıp sizin onayınızı alması.nekadar güzeldi tüm bunlar değil mi?göz göze gelişler hele ah insanın kalbini nasıl yerinden alacak gibi yapıyordu.peki şimdi? bir ve üstü yıldan fazla berabersiniz diyelim ki.sevdiğiniz adam hala aynı mı? tamam kabul ediyorum onlar ilk heyecanlar ve her şeyin bir zamanı var fakat ölmeye mahkum olan bir şeylerde kayıp gidiyor ellerimizden o heyecanlarla beraber.yanyana yürürken eskisi gibi sarılıyormu size sevdiğiniz insan ya da millet ne der sarmaş dolaş gezilir mi diye mi düşünüyor artık?hadi hepsini geçtim eyvallah dedim. peki yolda yürürken hala elinizi tutuyor mu?(bence nolursa olsun tutmalı tutulmalı).yoksa artık gerek görmüyor mu ilk başlarda bahane bulup tutmak istediği ellerinizi tutmaya? bahanesi ne peki?soğuktan ellerini cebinden çıkarmaya mı üşeniyor yoksa artık bir şeyleri beraber aştığınızı bunların önemli olmadığını mı düşünüyor yoksa sevgisi alışkanlığa dönüştü bunu farkında bile olmuyor mu? melekler ne sizce cevap yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
hiçte aynı deill çokkkkk deişiyolar bilmem başkasınınkni ama benmki çok farklı oldu

bence aslında değişen ne erkek ne bizlerr değişen ilişkinizin boyutu evet başta ilk heyecan var çünkü tanımadıgınız biri var karşınızda sürekli onun sevdiklerini ögrenmek istiyoruzz...ama sonra ilişki boyutu 2 yada 3 yıl oldu muu artıkk ilişki rayına giriyor sen onun o senin herşeyini ögrenmiş oluyor bu alışkanlık değill buu birbirinizi yeteri kadar tanıdıgınızı gösteriyor...mesela benim uzun bir ilişkim var ve ne zaman onu görsem hala içim kıpır kıpır olurr onu az 1 gün görmeyim deli olurum he bu karşılıklı bir şey başta herşey toz pembe oldugu için düşünemeyip yolun ortasında binlerce kişi arasında el ele tutuşmalarımız oldu ama sonra ilişki boyutu aslında biz ciddi oldukca bunlar geride kaldı artık karşındaki yaa olmaz böle onca insanın yanında el ele gezemeyiz bunda kötü birşey yok kiii herşey aynıı oysa tek fark sevgilin artık senle ciddi adın cıkmasın istiyor asıl önemlisi sen artık onun için evlenecegi kız oluyorsun....

benim sevdiğim adam da bende aynıyız değişen tek şey ilişkimizin boyutu oldu....
umarım demek istediğimi anlatabildim...
ve sana tavsiyem biraz daha olgun düşün....

evet canım doğru söylüyosun ben genel olarak düşünceleri merak ettim aslında.illaki değişiyor ilişkinin boyutu.yani şimdi kaç tane evli çift sevgililere kıyasla elele dolaşıyor.ben sanırım olaya nasıl yaklaşmam gerektiğini kestiremedim.sende çok haklısın farklı bir açıdan bakmamı sağladın canım çok sağol.

Geri