1. DepreSy(onda)

  DepreSy(onda) Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  25 Şubat 2010
  Mesajlar:
  84
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  dipтeyiм .&. ѕ[ondα]yıм .&. depreѕy[ondα]y

  Zamansız Geldin biraz Bende Tam Ağlıyordum....!

  Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında DepreSy(onda) tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>


  Sen gittiğinde bi çok şeyde senle gitti;Mutluluğum GülüşlerimSevişlerim Sana olan aitliğim ve hayatımı hayat yapan bi çok şey...!Kimin olursan olKimle olursan ol yüreğimi bikere teslim ettim sanaSen benimle olsanda olmasanda...!O yaşanıcak güsel günleri birlikte görmek varken...Ayrı yüreğin benden ayrı mutlulukların tadına bakmış.!Günlük afiyetlerin geçici kalıcılığına kurban ettin bizi...Bense elimde senin için görmezlikten geldiğim bi hayat ve o hayatın bana getirilerini sensiz kabul etmediğimboşa harcadığımharcandığım yanlızlığımla yol aldım ;'Yeni bi Bana'.!  Seveceğini bilseydim
  Yalvarır sana 'Ne olur dön !' derdim

  Döneceğini bilseydim Yoluna milyonlarca gül sererdim..  Yüreğini yeniden yüreğime katıcağını bilseydim;Yine Deli'n olurdum!Senin olurdum...Sonsuz olurduk...Ama sen yakıştıramadın seven kalbimi kalbineTersledin hiç düşünmeden!Onca zaman geçti;Eğer aklın başına gelseydi;Kimseyi dinlemezHer acıya göğüs gerer yine elini tutabilirdim!Hatta senin için meydan okuyabilirdim eşe dostaSilebilirdim herşeyi..Herkesi..!Ama onca zaman gelmedin..!Nerdeydi yüreğin ?!

  Zamansız geldin biraz
  Bende tam ağlıyordum.
  Elimde bavulum
  Burdan çekip gidiyordum.
  Yanımda bana aldığın;
  Ufak oyuncağım...
  Sorma...!'Neden diye ?'
  Sen Anlamazsın
  Son aşkım olacaksın..!


  Yaralarımla başa çıkmayı öğreniyorkenGiderken götürdüklerini yerine zamanla koyup eksklerimi kapatıyorken...Zamanın ve iyileşen yaraların ardından çıka geldin..!İyileşen sensizlik değildiHayattı belkide...!Şimdi ne bu gelişin nedeni ?Alışkanlık ?Yine farklı bi tat heyecanı ?Pişmanlık ?Hangisi...Hangi yalan mazaret!!!Sen hergün bi başka tende yanarkenBen sensizlikte kavruldum...Onun için sormaya hakkın yoksormasorma ' Neden ? ' diye...Sadece izle gidişimihatırlarsın belki birgün bende öylece kalakalmıştım ardında..!O oyuncak yeter banaözlemime...Kirletmicem onu senin gibi!Koyuldum yola bavulumla dedim ya ;Bana yeni bi ben bulmaya...!

  < Konu Resmi..>
  Click this bar to view the full image.< Konu Resmi..>  Canımdan kopuyorsun
  Geceler uzadıkça gündüzü yokettim.
  Sana anlatamasamda ;
  Gururumu hapsettim....  Şimdi arkamı dönmeden gidiyorum ama..Senin ordagözü yaşlarlayıllar önce aynı benim durumumda olduğunu bilmekHepsinin sorumlusu sen olduğun halde üzüldüğünü bilmek...Ah sevgilim canımdan sen kopuyorBiz kopuyor sanki!Sana söyleyemediklerimlesustuklarımlaBoşa konuştuklarımlaAşkımla tanıdık olmadığım bi yola koyuldum...Bu yolun çıkmazlarına da razıyım bensana çıkmadıktan sonra...!Tek bildiğimTek aradığım yeni bi ben...Sensiz bi ben...!Eskisi gibi..Senden öncesi gibi...!!!   
Zamansız Geldin biraz Bende Tam Ağlıyordum....! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Burasi Benİm KÖŞem Gelİn De Bİraz Sohbet Edelİm

  Burasi Benİm KÖŞem Gelİn De Bİraz Sohbet Edelİm

  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::..))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 2. tAM bENLİk gELİn

  tAM bENLİk gELİn

  Kaynana gelinini alır karşısına bak Kızım; benim 3 tür halim vardır. Gülü gögsüme takınca çok sinirliyim, Kulagıma takınca orta sinirli, Saçıma takıncada iyiyim der... SIRA geline gelir bak anne benim BİR türlü halim var ... Sigaramı yakarım bacak bacak üstüne atarım Sen gülü nerene takarsan tak ben bildiğimi yaparım:D :n028:
 3. arkadaşlar lütfen beni biraz yağlayın :(

  arkadaşlar lütfen beni biraz yağlayın :(

  kızlar işten evden sevgilimden hayattan herseyden sıkıldım durmadan sebepsiz aglıyorum.. sinir küpüyüm hersey gozume batıyo morale ihtiyacım var...

Sayfayı Paylaş