zayıflama arkadaşı arıyorum

funda suyu aslında bütün zayıflama çaylarının ve haplarının içinde bulunan bir bitki funda yaprağının öz suyu çaydan dahaetkili yani aktarlarda ve lokman hekimlerde bulunuyor 1litresi10 tl civarında çay ardağını 4\1 funda suyu geri kalanını suyla doldurup yemeklerden yarım saat önce içiyorsun

bak nevin buda yeni bi kür bu şimdi daha mantıklı geldi bana

kız sıkılaşma yazılmıyo bu arada 1 kilo daha vermişim 78 oldum haberiniz olsun boğazınızı tutun ve tatlı yemeyin hepinizi öptüm hayırlı bayramlar

of yaa

arkadalşar 95 kiloyum ve en fazla 75 olmam lazım çok moralim bozuk bişey yapamıyorum ne yapsam boş diyetisyene gidiyorum hiç bi işe yaramıyor ....

Kızlar çokkkkkkkkkk mutluyum 1 kilo daha vermişim hemde bayramda biraz kaçamak yaptım sabah tartıldım tam 77 kiloyum herkes şokta nasıl zayıfladığımı soruyo dualarım kabul oluyo birazda boğazımı tutunca oluyo demek kızlar bu arada mutlaka yeşilçay içmeyi unutmayın çok iyi geliyo hemde sinir sistemini rahatlatıyomuş

canım benimde bel basen bölgesi şikayetim vardı ecz kardeşim 5 ayda 12 verdi az bilinen bir urun kullandı pek çok şey denemişti ama 1 yıldır kilosunuda koruyor bende onula yaklaşık 1 ayda 2 kg verdim urun kırmızı piriçli tamamen dogal bir urun tansıyon ve diyabetin olmaması gerekiyor ecz sordugunda getırtıyorlar ismi ni yazamıyorum reklam olmasın diye isteyene özel verebilirim

Son düzenleme:
yazmayalı 2 ay olmuş ve ben hala 76 kiloyum üzülsemme sevinsemmi anlamadım aslında kilo almamam iyi vermemem kötü ama zayıflamak için çaba sarfetmedim şuan dinleniyom yakında çok sıkı bi diyetle devam 70 olana kadar

Geri