1. sultanım

sultanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

zayıflama hapı kullananlara:)

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında sultanım tarafından paylaşıldı.

merhaba ben aileye yeni geldim yaa ben tam on yedi gündür su pepper time kullanıyorum bende baş dönmesi ve bulantı yaptı bu yan etkileri gören varsa lütfen sölesin ayrıca kaç kilo verdiniz:):):)

zayıflama hapı kullananlara:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflama haplarına DİKKAT!!

Zayıflama haplarına DİKKAT!!

Zayıflama haplarının söylendiği gibi vücuda yarar sağlamadığını anlattı. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Hasan Basri Üstünbaş, fazla kilolardan kurtulmak isteyenlerin başvurdukları yöntemlerden zayıflama haplarının son derece tehlikeli olduğunu söyledi. Prof.Dr. Üstünbaş, zayıflamak isteyen aşırı şişman kimselerin bunu hekim ve diyetisyen...
  2. zayıflama haplarının zararları

zayıflama haplarının zararları

zayıflama haplarının zararları zayıflama hapları zararları hapları zararlımı diyet haplarının hapı Zayıflama haplarının söylendiği gibi vücuda yarar sağlamadığını anlattı. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Hasan Basri Üstünbaş, fazla kilolardan kurtulmak isteyenlerin başvurdukları yöntemlerden zayıflama haplarının son derece tehlikeli olduğunu...
  3. ZayıFLama HapLArı kuLLanıcıLarı...!!!!

ZayıFLama HapLArı kuLLanıcıLarı...!!!!

Sitemizde reklam yapmak yasaktır... EDIT BY TİTAN...
  4. zayıflama hapları

zayıflama hapları

tengda diye bir hap çinden geliyormuş bir arkadaş 3,5 ayda 14 kilo verdi bende korkuyorum almaya nolur yardım edin
  5. Zayıflama hapı kullananlar yardım

Zayıflama hapı kullananlar yardım

Hanımlar çok aşırı kilom var kilo vermek için acaba bitkisel ilaçlar fayda eder mi kullananlar yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim. Dışarı çıkamaz oldum nefes alamıyorum artık sizce ne yapmalıyım önerileriniz varmı? Ne yesem ne içsem yarıyor ama yemekten de alıkoyamıyorum kendimi doktora mu görünmeliyim yoksa bitkisel ilaçların faydası olurmu?

Sayfayı Paylaş