Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zayıflama hapları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

tengda diye bir hap çinden geliyormuş bir arkadaş 3,5 ayda 14 kilo verdi bende korkuyorum almaya nolur yardım edin

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113
    en güzel yöntem doğal şekilde zayıflamak hatta uzman bir diyetisyenden yardım alırsanız çok daha güzel olur zayıflama haplarının çok zararlı etklerini görebilirsiniz tavsiye etmiyorum şahsen

zayıflama hapları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflama haplarına DİKKAT!!

Zayıflama haplarına DİKKAT!!

Zayıflama haplarının söylendiği gibi vücuda yarar sağlamadığını anlattı. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Hasan Basri Üstünbaş, fazla kilolardan kurtulmak isteyenlerin başvurdukları yöntemlerden zayıflama haplarının son derece tehlikeli olduğunu söyledi. Prof.Dr. Üstünbaş, zayıflamak isteyen aşırı şişman kimselerin bunu hekim ve diyetisyen...
  2. zayıflama haplarının zararları

zayıflama haplarının zararları

zayıflama haplarının zararları zayıflama hapları zararları hapları zararlımı diyet haplarının hapı Zayıflama haplarının söylendiği gibi vücuda yarar sağlamadığını anlattı. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Hasan Basri Üstünbaş, fazla kilolardan kurtulmak isteyenlerin başvurdukları yöntemlerden zayıflama haplarının son derece tehlikeli olduğunu...
  3. Zayıflama hapları alirken dikkat edin

Zayıflama hapları alirken dikkat edin

ERCİYES Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Hasan Basri Üstünbaş, fazla kilolardan kurtulmak isteyenlerin başvurdukları yöntemlerden zayıflama haplarının son derece tehlikeli olduğunu söyledi. Prof.Dr. Üstünbaş, zayıflamak isteyen aşırı şişman kimselerin bunu hekim ve diyetisyen kontrolünde yapmaları gerektiğini belirtti. Prof. Dr. Üstünbaş, fazla...
  4. zayıflama hapı kullananlara:)

zayıflama hapı kullananlara:)

merhaba ben aileye yeni geldim yaa ben tam on yedi gündür su pepper time kullanıyorum bende baş dönmesi ve bulantı yaptı bu yan etkileri gören varsa lütfen sölesin ayrıca kaç kilo verdiniz:):):)
  5. ZayıFLama HapLArı kuLLanıcıLarı...!!!!

ZayıFLama HapLArı kuLLanıcıLarı...!!!!

Sitemizde reklam yapmak yasaktır... EDIT BY TİTAN...

Sayfayı Paylaş