1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  zayıflama ilaçlarının zararları var mı?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Kızlar zayıflamak için ilaçlardan yarar sağlamaktan başka çarem kalmadı gibi ama hekes de ilaçlar zararlı diyor.Siz ne diyorsunuz bu konuda ?
   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113
  Bir çok insanın başvurduğu bir çoğunun doktora danışmadan kullandığı zayıflama ilaçları zararlımı.Yakın arkadaşlarımdan da biliyorum doktora danışma gereği duymadan doktora gitmeden kulaktan dolma bilgilerle bu tür ilaçları kullanan çok insan var malesef.
  Uzmanların kesinlikle önermediği özellikle kalp ve tansiyon rahatsızlığı olan hastalar için kullanmalarından doğacak sorunlar neticesinde çok ciddi rahatsızlıklar yaratabiliyor bu ilaçlar maalesef gün ne kadar uyarıda bulunulursa bulunsun kimse bu uyarıları dikkate almıyor ve bu ilaçlara rağbet günden güne artıyor.

  Zayıflama haplarının bir çoğu direk beyne temas ederek uyarıyor ve yemek yeme güdüsünü engelliyor fakat İnsan vücudu bu ayara alışkın olmadığından yapılması gereken olması gereken bu değildir.Sizinde çevrenizde bu ilaçları kullanan özelliklede belirgin hastalıkları,rahatsızlıkları olan kişiler derhal uyarılmalı ve bu ilaçların sakıncaları anlatılmalı bir an önce bu ilaçları kullanmakdan vazgeçirilmelidirler.
   
zayıflama ilaçlarının zararları var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Açlık Otunun Zararları Var mı ?

  Açlık Otunun Zararları Var mı ?

  Açlık otunun zararları Açlık otu zararlı mı Açlık otunun yan etkileri Alternatif tıp tedavisinde kullanılan şifalı bitkilerden açlık otunun zararları olup olmadığını merak ediyorsanız, buyrun makalemizden öğrenelim melekler :) Açlık otları, bileşik yapraklı, çoğunlukla sarı çiçekli, baklaya benzeyen yassı, odunumsu ve sert meyveli bitkilerdir. Bu meyvelerinin içinde, rengi kırmızımsı...
 2. Adaçayının Zararları Var mı ?

  Adaçayının Zararları Var mı ?

  Adaçayının zararları Adaçayı zararlı mı Adaçayı ve zararları hakkında bilgi Herşeyin azı karar, çoğu zarar melekler biliyorsunuz. Ve de sağlıklı olan bir çok besini tüketmek de bazı durumlarda sakıncalı olabiliyor. Bu makalemizde adaçayının zararları var mı sorusunun cevabını arayacağız :tik: Adaçayı, memleketimizde fazlaca tüketilen bitkisel bir çaydır. Hamile bayanların ve emziren...
 3. pembe maskenin zararları var mı

  pembe maskenin zararları var mı

  Ben az önce pembe maskenin faydaların ısordum ama zararlarını sormayı unutmuşum.Herhangi bir zararı olur mu pembe maskenin ?
 4. baharatların zararları var mıdır ?

  baharatların zararları var mıdır ?

  Melekler, sizler de iyi bilirsiniz ki yemeklerin tadı baharatlarla çıkar. Ben de mutfağımda bol bol baharat kullanırım. Kaş yaparken göz çıkarmayalım, acaba diyorum baharatların zararları da var mı?
 5. Vitamin Haplarının Zararlarından Haberiniz Var mı?

  Vitamin Haplarının Zararlarından Haberiniz Var mı?

  vitamin haplarının zararları, vitamin hapları, vitamin içmenin zararı Sevgili melekler, özellikle bisiklet, kayak ve koşu gibi dayanıklılık gerektiren sporlarla ilgilenenler başta olmak üzere, zaman zaman kendimizi yorgun hissettiğimizde çoğumuz C ve E vitamini içeren halara sarılırız. Oysa uzmanlar özellikle dayanıklılık gerektiren sporlarla uğraşanların C ve E vitamini haplarından uzak...

Sayfayı Paylaş