1. seda istanbul

seda istanbul Forum Okuru

zayıflama kemeri kullananlar memnun kaldınızmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında seda istanbul tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar zayıflama kemeri kullanan varsa öğrenmek istediğim bu üründen memnun kaldınızmı nasıl kilo vermeye etkisi oluyormu ne kadar sıklıkla ve nasıl kullanıyorsunuz

zayıflama kemeri kullananlar memnun kaldınızmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflama hapı kullananlara:)

zayıflama hapı kullananlara:)

merhaba ben aileye yeni geldim yaa ben tam on yedi gündür su pepper time kullanıyorum bende baş dönmesi ve bulantı yaptı bu yan etkileri gören varsa lütfen sölesin ayrıca kaç kilo verdiniz:):):)
  2. solgan biotin kullananlar memnun kaldınızmı

solgan biotin kullananlar memnun kaldınızmı

selam hanımlar son zamanlarda saçlarım inanılmaz dökülmeye başladı bir arkadaşımdan solgar biotin diye bir saç güçlendiricinin olduğunu duydum aranızda bu ürünü kullanıpta memnun kalan varmı ürünün yan etkileri falan inşallah yoktur kullanan varsa deneyimlerini paylaşırsa memnun olurum yorumlara göre bende bu ürünü denemeye karar verecem
  3. Noviderm boreade kullananlar memnun kaldınız mı merak ediyorum

Noviderm boreade kullananlar memnun kaldınız mı merak ediyorum

Benim cildim yazın çok kuruyo ayrıca siyah gözenekler var ayrıca 20 yaşındayım sizce bu ürün iyi gelir mi yoksa cildime herhangi bir krem ya da bi bakım yapmam doğru olur mu bu yaşta. Ama gözenekler çok rahatsız ediyor ayrıca yazın da çok kuruluk yaşıyorum. Noviderm alkolsüz ve doğal bir ürün olduğunu duydum ne derece doğru merak ediyorum.
  4. Angora halı kullananlar memnun kalanlar

Angora halı kullananlar memnun kalanlar

Arkadaşlar yeni halı almayı düşünüyorum ama angora halı nasıldır kullanan varmı temizliği nasıl tüylenme yapıyor mu? Salonuma ve oturma odasına almayı düşünüyorum. Angora olmazsa hangi markayı önerirsiniz? Bide ölçülere göre netten nereden sipariş verebilirim acaba?
  5. Zayıflama hapı kullananlar yardım

Zayıflama hapı kullananlar yardım

Hanımlar çok aşırı kilom var kilo vermek için acaba bitkisel ilaçlar fayda eder mi kullananlar yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim. Dışarı çıkamaz oldum nefes alamıyorum artık sizce ne yapmalıyım önerileriniz varmı? Ne yesem ne içsem yarıyor ama yemekten de alıkoyamıyorum kendimi doktora mu görünmeliyim yoksa bitkisel ilaçların faydası olurmu?

Sayfayı Paylaş