Zayıflama yüzüğü kullanıp kilo veren varmı?

Uzman SühaN

Administrator
Zayıflama yüzüğü kullanıp kilo veren varmı?
Mıknatısların Bakış Yönü Ayağa takılırken mıknatısların çıkıntılı olan tarafının içe gelerek mıknatısların ayak başparmağı tabanına temas halinde olduğuna emin olunmalıdır.Zayıflama yüzüğü etkileri ve size faydaları sıralanmıştır. Sizde herhangi bir zayıflama yüzüğü kullandıysanız olumlu veya olumsuz alıdğınız sonucu bizimle yorum bölümünden paylaşırsanız seviniriz.

• Yüzük Ayağınıza rahatsızlık verdiğinde bir müddet çıkarınız.

• Takıldıktan sonra ayakta kan dolaşımının artmasından dolayı ilk gün ısınma hissi oluşacaktır. Bu süre bünyeye bağlı olarak daha uzun ya da daha kısa olabilir.

• Kullanmaya başlar başlamaz etki gösterdiği halde maksimum etki yaklaşık 1 hafta sonra olacaktır. Bu süre içinde Diyet Yüzük günde toplam 2 saatten fazla ayaktan çıkarılmamalıdır. Bu sürenin 2 saati aşması maksimum etki sürecinin uzamasına sebep olacaktır.

2.jpg• Yüzük maksimum etkiye ulaştıktan sonra mümkün olduğunca uzun sürelerde ayak başparmağına takılı tutulmalıdır.

• Daha kısa sürede ve dengeli bir kilo azalması isteniyorsa sabahları bir bardak ılık suya bir yemek kaşığı elma sirkesi konularak aç karnına içilmesi önerilir.

• Diyet Yüzük tek başına kullanılması yeterli sonuç verecektir. İsteğe bağlı olarak bitkisel çayları içebilirsiniz.

• Detoks etkisinin görülebilmesi için günde en az 8 bardak su içilmesi önerilir.

Uyarılar
• Yüzük ayağınızda rahatsızlık verdiğinde çıkartınız
• Çocuklanır erişebileceği yerlerde bırakmayınız
• Zaman geçse de yüzük etkisini kaybetmez
• Kalp pili, stant gibi hassas protez kullananlar, Kullanmadan önce hekiminize danışınız.


Diyet Yüzük manyetik akupunktur yüzükleriyle gerçekten kilo verilir mi?


Diyet Yüzük, ile etkin bir şekilde kilo vermeniz mümkündür. Akupunkturun (Refleksolojinin) etkisini sizde bu yüzük sayesinde hissederek, kilo vermeye bir an evvel başlarsınız. İsteğinize bağlı olarak periyodik kullanımlarda kilonuzu sabitlemeniz mümkün olacaktır.


Diyet Yüzük manyetik akupunktur yüzükleri ile kilo verirken irademe sahip çıkmam konusunda bana nasıl bir yardımı olacak?


Diyet Yüzükle kilo verme programı uygularken başparmaktaki iştah merkezine yapılan uyarıyla açlık sinyalleri kontrol altına alınır. Böylece açlık krizleri önlenerek kilo verime sağlanır ve iradeye sahip çıkılması da bu sayede kolaylaşır.

Diyet Yüzük manyetik akupunktur yüzükleri kilo vermeye nasıl etki eder?


Diyet Yüzük akupunktur yönteminde olduğu gibi ayak başparmağındaki iştah merkezine baskı uygulayarak, o noktayı uyarır ve açlık hissini azaltır. Aynı zamanda seratonin ve endorfin hormonlarını da salgılayarak kilo verirken mutlu, olumlu düşünce ve stressiz bir şekilde kilo verilir.Diyet Yüzük manyetik akupunktur yüzükleri kilo verme programıma destek olurken herhangi bir ilaç kullanmamda bir sakınca var mıdır?


Diyet Yüzükle kilo verirken, bu yöntemin yanında herhangi bir ilaç kullanımında hiçbir zarar yoktur. Fakat buna ihtiyaçta yoktur. Tamamen doğal ve yan etkisi bulunmayan diyet yüzük kullanımı size yetecektir.Diyet Yüzük manyetik akupunktur yüzükleri hangi cinsiyetler kullanabilir?


Diyet Yüzükleri cinsiyet ayrımı yapılmadan herkesin kullanması mümkündür. Bay ve bayanların kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Ayakkabınızın içinde bu yüzükleri kullandığınız sırrını sadece siz bileceksiniz.Diyet Yüzük mıknatıslı akupunktur yüzüklerini hangi yaştan insanlar kullanabilir?


Diyet Yüzük mıknatıslı akupunktur yüzüklerini kilo vermek için 15 yaşından büyük herkes güvenle kullanabilir.


Diyet Yüzük manyetik akupunktur yüzükleri ile kilo verirken önceden uyguladığım diyetlerdeki gibi sinirli ve asabi olur muyum?


Diyet Yüzük ile kilo vermek önceden uyguladığınız diğer kilo verme yöntemlerine benzemez. Diyet Yüzüğü diğerlerinden ayıran en önemli özellik seratonin ve endorfin gibi hormonları salgıladığından kişiye diyet yaparken mutluluk, olumlu düşünce gücü verir. Böylece kilo verme esnasında kişinin agresif, sinirli bir döneme girmemesini sağlar. Hatta sigarayı bırakmanıza bile yardımcı olur.Diyet Yüzük manyetik akupunktur yüzükleri ile kilo verme programı uygulamada herhangi bir yan etkisi var mıdır?


Diyet Yüzük ile kilo vermenin hiçbir yan etkisi yoktur. Tamamen cilt yapınıza uygun yumuşak silikondan ve 1100 gauss manyetik etki yapan mıknatısta yapılmış olan Diyet Yüzük bünyenize ve cildinize hiçbir olumsuz tesir yapmaz.

Diyet Yüzük manyetik akupunktur yüzükleri ile kilo vermek ne kadar sürede gerçekleşir?


Diyet Yüzük ile kilo vermek isteyen kişilerin kilosuna bağlı olaraktan ne kadar sürede kaç kilo vereceği değişmektedir. Etki etmeye takar takmaz başlar. Maksimim etki 7 günlük düzenli kullanımdan sonra ortaya çıkar ve inanılması zor görünen neticeliri verir.
 
Üst