Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zayıflamak için en iyi yöntem

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zayıflamak için en iyi yöntem "Kilo aldım, zayıflamam lazım" diyen o kadar çok kadın var ki... Sizde bunu diyen o kadınların içersindeyseniz şayet, size uzmanından muhteşem bilgiler sunuyoruz Melek'ler:)

< Konu Resmi..>

İşte Dr. Nicola Lowe’un önerileri...

Kilo almak özellikle kadınlar için büyük bir kâbus.

İngiliz Daily Mail Gazetesi’nin görüşüne başvurduğu Dr. Nicola Lowe’e göre, ince bir görünüme sahip olmak için yapılacak en önemli şey metabolizmayı hızlandırmak.

İşte Dr. Nicola Lowe’un önerileri:

* Kaslarınızı güçlendirin. Ne kadar çok kasınız varsa metabolizmanız o kadar hızlı çalışır.
    * Kafein tüketin. Günde 10 fincan çay veya kahvenin yararı olur. Metabolizmanızı yüzde 10 oranında hızlandırır.
    * Bize şimdiye kadar karbonhidratların diyetlerde yeri olmadığı söylendi ancak onlar metabolizmayı hızlandırır.
    * Yerinde duramayan bir insan olun. Bu hareketlilik de metabolizmayı çalıştırır.

Zayıflamak için en iyi yöntem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yiyerek zayıflamak için 20 yöntem

Yiyerek zayıflamak için 20 yöntem

zayıflamak için yöntemler yiyerek zayıflama yöntemleri kuantumla zayıflama kuantum ile salata yiyerek Sağlıklı beslenmenin gerçek sırrı nedir? iyi alışkanlıklar.. İşe nereden başlayacağınızla iglili bilgiler burada.. Kilo vermenin quantum fiziğinden daha zor olduğunu düşünebilirsiniz. İşte size 20 basit önlem... Öncelikle yiyecek günlüğü tutmalısınız. Protein, karbonhidrat, yağ gibi...
  2. Daha İyi İletişim İçin 7 Yöntem..

Daha İyi İletişim İçin 7 Yöntem..

Hayatımızda gösterdiğimiz başarının tam olarak % 85?i bizim sosyal becerilerimize bağlıdır! Bu da, diğer insanlarla olumlu bir şekilde iletişim kurabilmemiz ve hedeflerimize ulaşmada onların bizimle işbirliği yapmalarını sağlayabilmemiz tarafından belirlenir! Başkalarıyla geçinememek, başarısızlığın, asabiyetin ve mutsuzluğun ana nedenidir! hayatımızdaki mutlulukların çoğu,diğer insanlarla...
  3. Kilo vermek için en değişik 5 yöntem

Kilo vermek için en değişik 5 yöntem

Kızlar diyet önerileri hep aynıdır...Yağsız yiyin, geç saatte yemek yemeyin, hareket edin ve şimdi size vereceğim tavsiyeler bu önerilerden çok farklı... İşte farkına bile varmadan kilo vermenin 5 ilginç yöntemi… Kumandayı saklayın Hareketsizlik, aşırı kilonun en yakın arkadaşıdır. Zaten tüm gün iş yerinde hareketsiz kalan vücudunuzu bir de eve geldiğinizde televizyon karşısında...
  4. denenmiş En iyi zayıflama yöntemi

denenmiş En iyi zayıflama yöntemi

En iyi zayıflama yöntemi en iyi zayıflama yöntemi, yolu, yöntemleri, nedir, nelerdir, hangileri, buyrun hepsini bu yazımızda öğrenin arkadaşlar Kilolarından memnun olmayan o kadar çok inan varki yeryüzünde... Şayet sizde onlardan biriyseniz ve size en uygun zayıflama yöntemini arıyorsanız, doğru adrestesiniz Melek'ler:) Buyrun en iyi zayıflama yöntemi hakkında bilgiler edinin Melek'lerim:)...
  5. Saç için Kullanılıp İşe Yarayan En İyi Yöntemleriniz ?!!!!

Saç için Kullanılıp İşe Yarayan En İyi Yöntemleriniz ?!!!!

Arkadaşlar Meraba.. Benim saçlarım 2 sene öncesine kadar belimde, sağlıklı dolgun ve capcanlıydı. Malesef açtırıp boyatmak gibi bi hataya düştüm. Ve 1 değil 2 değil belki 10 kere açtırıp boyatmışımdır sarı turuncu kahve karamel her renge girdi. Sonu hüsran tabi. 2 senedir kırıklardan ötürü 1 cm bile uzamıyodu. Ben de son çare kestirdim mecburen, ense hizamda şuan ama bana kısa saç hiç...

Sayfayı Paylaş