Zayıflamak için günde kaç litre su içmek gerekir?

• Konbuyu başlatan Zeytingolzumm
  • Başlangıç tarihi
Z

Zeytingolzumm

Forum Okuru
Zayıflamak için günde kaç litre su içmek gerekir?

Zayıflamak için günce kac litre su içilmeli melek kadınlar kulübü zayıflamak için günde kaç litre su içilmeli hesapla forum'da.​

Kızlar kilo vermek için günde ne kadar su tüketmek gerekir? Acaba aç karnına limonlu su tuketmek daha mı iyi? Çok su içmek zayıflamada etkisi var mı hanimlar? Ozellikle sabahları aç karnına içilen su zayıflatır mı bunu sormak istiyorum. Metabolizma hızlandırıyor mu su? Ben şunu hissediyorum örneğin yemek öncesi bir bardak su içtiğim zaman bile iştahım kesiliyor sanki. Zayıflamak için günde kaç litre su içilmeli?

Merhabalar
Su sadece zayıflamak için değil aslında hayatımızın tam orta noktasında olmalı. Zayıflama konusunda da aslında su metabolizma hızlandırıyor. Sabahları aç karnına içilen su hem iştahı kesiyor hem de kilo vermeye yardımcı oluyor. Vücudumuz susuz kaldığı zaman yağ yakımı zorlaşıyor bol su tüketmek yağ yakımını hızlandırıyor. Sabahları limonlu su tüketmek daha faydalı elbette. Soğuk sudan ziyade içeceğiniz su ılık olursa daha faydalı. Vücudunuzun susuz kalmamasina dikkat edin lütfen. Elbette yeterli kadar su içmek her açıdan faydasını görürsünüz. Zayıflamak için günde kaç litre su içilmeli? Sadece zayıflamak için değil sağlığımız açısından da günde mutlaka en az 2.5 litre su tüketilmeli.

Aynı zamanda aşağıdaki linkten "su içerek zayıflamak mümkün mü" yazımızı inceleyerek su içmenin zayıflama üzerinde etkilerini de inceleyebilirsiniz.

Geri