zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

sedaaa

Yeni Üye
Üye
zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!
melekler ben geçen yıl zayıflamaya karar verdim ve tam tamına 6 kilo verdim 1.5 2 ay kadar süre zarfında neler yaptığımı sizlere söylemek istedim belki zayıflamak isteyenelrinz olursa faydam olabilir diye
beşi biryerde çayı kullandım (funda yaprağı,biberiye,mate yaprağı,yeşil çay,kekik bunlardan oluşuyor çayımız ) bu çayı düzenli olarak bir günde üç bardak tükettim. çayın haricinde çok fazla spor yaptığım söylenemez ama düzensiz de olsa nadir olarak yürüyüş yaptım yarım ssat kadar evin merdivenlerini her gün asansörle değil de yürüyerek çıkardım meleklerhahaha bir günde sadece 2 dlim ekmek yedim dah fazlasını bıraktım çok ekmek yerdim normalde.bir günde 2.5 litre su tükettim ara da bir de şarkı açar spor niyetine atlar sıplar oynar terlemeye çalşırdımhahaha akşam 6 dan sonra kesinlikle yemek yemedim eğer oldu ki çok acıkırsam da meyveyle geçiştiridim hepsi bu kadar melekler sonuç ise 6 kilo verdim

Merhaba. Bende zayıflamak istiyorum. Birçok yöntem denedim ama olmadı ne yazıkki. İnternetten araştırma yaptım ve bitkisel zayıflama ilaçlarına baktım. Neredeyse herkes çok memnun kaldığını belirtmiş. Sizce Safeslimmer mı daha iyi yoksa Q7'mi? Aranızda kullanan var mı acaba?

Herkes çok memnun değil canım. Arkadaşım da böyle inandı aldı ama hiçbir faydasını görmedi. Aksine böbrekleri zarar gördü. Bu tarz ilaç satanlar hep sahte profillerle memnun süsü verdiriyorlar. İnsanlar inanıyor hemen kanıyor. Aslında işine yaran var mıdır bilemiyorum ancak er ya da geç zarar vericek birşey sonuçta. Onun yerine yediklerine dikkat etmeyi dene, bol u tüket ve hareket et bence canım.

Geri