Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

zayıflamak

Konu, 'Diabet Köşesi' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Egzersizi kilo vermek amacıyla yaparken,kan şekerinizin düşmemesi için ara öğünlerinizi arttırmak yerine insülin dozunu azaltmanız daha uygun olur. İnsülin dozu ayarlamalarınızın çok zaman aktivite öncesinde yapılması gerektiğinden bu, dikkatli bir plan yapılmasını gerektirir. Egzersiz sonrası kan şekeri profilinize bakın ve insülin dozu değişikliklerini, bunu göz önünde bulundurarak yapın. İnsülin ayarlama kılavuzu bu konuda size yardımcı olacaktır

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: zayıflamak
    aklimda bulunsun....tesekkur ederim:Dancing_furious:

zayıflamak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyku ve zayıflamak

uyku ve zayıflamak

Yapılan çalışmalar uykunun iyi alınmasının zayıflamaya yardımcı olduğunu ortaya koydu. Uzun ve kaliteli uykunun sağlık açısından da çok önemli olduğu belirtiliyor. Yaklaşık 2000 araştırmacı, doktor ve sağlık uzmanının katıldığı, 5 gün süren ve 900 kadar bilimsel bildirinin sunulduğu toplantıda konuşan araştırmacılar, obezite ve diyabet tedavisinde, hastaların uzun ve kaliteli uyku uyumasının...
  2. Düşünce gücüyle zayıflamak

Düşünce gücüyle zayıflamak

düşünce gücüyle zayıflamak, mümkünmü, nasıl olur, nasıl oluyor buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar Hayatımızı, düşüncelerimiz yönlendirir Melek'ler. Evet, başınıza gelecek olumlu ve olumsuz şeyleri siz düşüncelerinizle çekiyorsunuz Melek'lerim. Çekim yasasına göre ne düşünürseniz onu çekersiniz Melek'ler:) Kısacası; Sevgili Melek'lerim, fazla kilolarınızdan kurtulmak için...
  3. akapunktur ile zayıflamak!

akapunktur ile zayıflamak!

Diyet yüzük ile sağlıklı bir şekilde zayıflayın! Diyet Yüzük, modern tıp ile geleneksel akupunktur tekniklerini birleştirmiş etkili bir yöntemdir. Diyet yüzük, esasen aslı Akupunktur ile aynı ilkeyi kullanır, bu Refleksoloji olarak bilinir. Refloxology, ayak tabanlarından vücudun diğer bölgelerini uyarmasını sağlayan basınç (acupress) yöntemi ile sinir sistemine sinyaller gönderir. Beyin ona...
  4. zayıflamak için sarmsak

zayıflamak için sarmsak

Zayıflamak için sarımsak Yüzyıllardır sarımsak sağlığa yararları sayesinde insanlık için çok özel bir besin kaynağı... Yüzyıllardır sarımsak, sağlığa yararları sayesinde insanlık için çok özel bir besin kaynağı... Bugün en kötü hastalıklarda bile, sarımsağın şifa kaynağı olarak adının geçmesi, sarımsağın insanlık için değerini kat be kat arttırmış durumda. Sarımsak sevenler için bu iyi bir...
  5. Zıkır ıle zayıflamak

Zıkır ıle zayıflamak

merhaba meleklerim, haftalardir internetten kendime uygun diyet pilani yada zikiri ariyordum. sonunda buldum..... Bunu yazan bayan 30 kilo vermis sirf bu zikirle, öyle periz felan yapmamis. Zikir ise su: hergün sabah abdest alip 520 defa "Ya Samed" zikri cekilecek. Kizlar ben 3 gündür yapiyorum, daha tartilmadim ama istahim yok denilecek kadar az. Bundan önce ise doymak...

Sayfayı Paylaş