1. serpil_20de

serpil_20de Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

zayıflamam durdu....:(

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında serpil_20de tarafından paylaşıldı.

zayıflamam durdu kızlar diyetisyene gidiyordum6-7 kiloyu çok güzel verdim ama şimdi 1 aydır veremiyorum çıldırcam diyete devam ediyorum.yürüyüşleri aksattım biraz hava nedeniyle.ya niye durdu bu yağlar gitse süper olacaktı.ne yapsam acaba haziran sonuna kadar 8 kilo daha vermeliyim.

2. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    diyetisyenin ile konuştunmu canım bu konuyu

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    Canım kilo verememen doğal vucut kendini bu dengeye alıştırmaya çalışıyor egzersizlerine devam edersen bir süre sonra gene kilo vermeye başlarsın stres yapma ... Kolay gelsin inşALLAH en kısa zamanda idealindeki kiloya ulaşırsın...

zayıflamam durdu....:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Hepsi - Dur Dur

Grup Hepsi - Dur Dur

Dur dur yavaş ol biraz Çekil geri dur biraz Evet seçtiğim sensin Hedefe kilitlendim, belki harika olur Elin tenimi bulur Yok yok o kadar değil Sınırı zorlama Dur dur daha değil dur dur Sana olan aşkım herkesi kudurtur Önce beni anla olacak zamanla Bu sözüme sevinip,şımarıp,fazla yayma Şimdi sokulda anlat Biraz kendini parlat Yok yok o kadar değil Sınırı zorlama Gördün hiçte zor değil Olur...
  2. Emrah - Dura Dura

Emrah - Dura Dura

Kaçma benden bu kadar, nereye kadar Hasret seni yakalar beni yaralar ah Bi tutsam elinden ah, gitsem sonuna kadar Senden başka kimim var, bak herşeyim var Sorma sevdan ne kadar nereye kadar ah Bi gelsen ardımdan, gitsek ölümüne kadar Yanıyorum ya habibi, bana senden fayda yok Yolla şu tabibi, yüreğimde derman yok Birgör şu halimi, bana aşktan hayır yok Yolla şu katibi gözlerimde ferman yok...
  3. Zayıflamaya Giden Yol

Zayıflamaya Giden Yol

Yorum yok » Kilo vermek istiyorsanız ama uzun zamandır başaramıyorsanız demek ki yanlış yaptığınız bir takım şeyler var. Fark etmeniz gereken ilk şey kilo vermenin aslında düşündüğünüz kadar zor olmadığı. Kendinizi motive ederek ve biraz da beslenmenize dikkat ederek harikalar yaratabilirsiniz. Kilo vermek için deneyebileceğiniz birçok yöntem vardır. Bazıları işe yaramaz bazıları ise doğru...
  4. Zayıflamaya Yardımcı 10 Öneri

Zayıflamaya Yardımcı 10 Öneri

Zayıflamak için ufak ancak etkili püf noktalarına dikkatli uymalısınız. Bu sayede kilo verme sürecini hızlandırabilir ekstra katkı sağlayabilirsiniz. İşte sizin için 10 yardımcı önerimiz. 1. Küçük porsiyonlar halinde yiyin. Yemeklerinizi küçük porsiyonlar halinde yiyin. Bu sayede daha az miktarda yemek tüketmiş olursunuz. Büyük tabaklarda az yemek yemek oldukça etkisiz bir davranıştır....
  5. Zayıflamanın Etkili 8 Yolu

Zayıflamanın Etkili 8 Yolu

zayiflamanin en kolay yolu, zayiflamanin en kolay yollari, zayiflamanin kurallari Zayıflamanın Etkili 8 Yolu Porsiyon ölçülerinizi küçültün. Kendinize yasaklar koymak yerine her şeyden tüketip küçük miktarlarda tercih etmeyi deneyin. Tabağınızı yarım bırakın veya karşınızdaki ile paylaşın. Çay ve kahvede şeker kullanıyorsanız bırakın. Günde 5 şeker 100 kalori enerji verir. Her gün sadece...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş