Etiketler:
  1. hebele

hebele Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

zayıflamanın altın kuralları !!!

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında hebele tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler;
    kızlar zayıflayamıyorum diyorsanız eğer bir diyet değil ama size altın kurallar söyleyebilirim ben kendimi hiz zayıf hatırlamam 24 yasındayım hep kiloluydum 78 kiloydum ve kıyafet sorunları sevgilinle yan yana yürüken bile aynı bedende olmak çok üzücü denemediğim hap lar çaylar kalmamıştır mourses,9 lu zayıflama çayı lipitabs ....vb hepsini denedim hiçbirinden çözüm almadım.meleklerim sadece beyninize yerleştirmeniz lazım ben zayıflamalıyım diye,ve ben onu yaptım şu an 55 kiloyum belki vermem uzun zaman aldı(8 ay ) ama sağlıklı kilo verdim ve kilom sabit kilo almıyorum yapmanız gereken altın kuralları söylüyorum

# küçük porsiyon tabak kullanın bu kahvaltı tabaklarından kullanırsanız çok daha güzel olur ve tabağınızı siz doldurun sabahları benim tabağımda 1 adet yumurta domates salatalık peynir ve 5 zeytin oluyor ve inanın o tabağı dolu gördüğünüzde sizin karnınız yemeden doyabiliyor :) bunu her öğün deneyin

# günde en az 1 buçuk litre su tüketin

#ve en önemli kural kızlar kesinlikle sporsuz zayıflanmıyor günde en azından 40 dakika yürüyüş yürümeye vaktiniz mi yok eve gelin yemek yaparken bile müzik açık oynayabilirsiniz en azından hiç yürümemekten iyidir

deli_aşık bunu beğendi.
zayıflamanın altın kuralları !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın 10 altın kuralı

Aşkın 10 altın kuralı

İlişkinizde bu 10 kuralı uygulayın, aşkta kazanan hep siz olun ve mutluluktan her daim uçun! 1- İletişim kurmayı öğrenin Ona ne demek istediğinizi, ne istediğinizi dolaylı yoldan değil, direkt söyleyin. Birinden sizin zihninizi okumasını beklemek, iletişim kurmak değildir. 2- Tutarlı olmayı öğrenin Ağzınızdan bir şey çıkıyorsa, bunun arkasında durun ve söylediklerinizi yapın. Kendinize karşı...
  2. Ameliyatlar Hakkında Altın Kurallar

Ameliyatlar Hakkında Altın Kurallar

Günümüz kadını güzelleşmek ve gençleşmek uğruna, korkusuzca bıçak altına yatıyor. Ağrı, acı, ameliyatın yan etkileri ve riskleri çoğu zaman göz ardı ediliyor. Sadece ameliyatlar değil; botox, lazer epilasyon gibi daha küçük ama yine de doktor tarafından, steril ortamda uygulanması gereken estetik yöntemler de, dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi, ülkemizde de artık kuaför salonlarında bile...
  3. Evlilikle altın kurallar

Evlilikle altın kurallar

Cinsel Tıp Derneği Başkanı Dr.Cem Keçe evlilikte mutlu olmanın sırlarını açıkladı Keçe çiftlere Emir cümlesi kullanmayın yargılayıcı ve suçlayıcı olmayın rolleri paylaşın iletişime ve karşılıklı anlayışa önem verin, kıyaslamayın cinsel hayatınızı renklendirin eşinizi değil kendinizi değiştirin önerisinde bulundu Kültür anlayış ve davranış farklılıklarının evliliklere zarar verdiğini...
  4. Mehmet Öz’den zayıflamanın 30 altın kuralı

Mehmet Öz’den zayıflamanın 30 altın kuralı

mehmet öz spor Yaz gelmeden tatile gitmeden önce zayıflamak isteyenler için Mehmet Öz'ün önerdiği altın değerinde zayıflamaya yardımcı tavsiyeler :tik: 1. Yemek planlamayı otomatikleştirin. Ne yiyeceğinizi vakitlice planlarsanız, son dakikada yapacağınız sağlıksız yemek seçimi riskini, en aza indirebilirsiniz. 2. Yulaf dosttur! Sabah bir fincan yulaf ezmesi yemek, öğleden sonra alelacele...
  5. Evliliğin Altın Kuralları

Evliliğin Altın Kuralları

evliliğin kuralları evliliğin altın kuralları Evlilik kurumu son derece sabır, özveri, dikkat ve anlayış gerektiren bir kurum melekler :) Herşey karşılıklı. Yani bir tarafın iyi olmasıyla yürüyecek birşey değil. Eşlerin birbirine olan güvenleri ve bağlılıklarıyla güçlenen evliliği yürütmek, uzmanların yaptığı araştırmalara göre bazı altın kurallara bağlı. Bu yazımızda evliliği yürütmek için...

Sayfayı Paylaş