Etiketler:
  1. nesliangelss82

nesliangelss82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Zayıflamaya Giden Yol

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında nesliangelss82 tarafından paylaşıldı.

Yorum yok »[​IMG]
    Kilo vermek istiyorsanız ama uzun zamandır başaramıyorsanız demek ki yanlış yaptığınız bir takım şeyler var. Fark etmeniz gereken ilk şey kilo vermenin aslında düşündüğünüz kadar zor olmadığı. Kendinizi motive ederek ve biraz da beslenmenize dikkat ederek harikalar yaratabilirsiniz.
    [​IMG]Kilo vermek için deneyebileceğiniz birçok yöntem vardır. Bazıları işe yaramaz bazıları ise doğru seçimdir. Her zaman söylediğimiz gibi sağlıklı beslenmek ve düzenli spor yapmak zayıflamaya giden en önemli yollardan ikisidir.
    Yaşamınız boyunca düzenli yeme alışkanlıkları edinerek sağlıklı ve kilo sorununuz olmadan yaşayabilirsiniz. Bazen tek başınıza zayıflamak zor olabilir ve size destek olacak birilerini istersiniz. Bu gibi durumlarda bir spor salonuna yazılabilir ya da çeşitli zayıflama programlarına katılarak sıkılmadan arkadaşlarınızla beraber zayıflayabilirsiniz.
    Aşırı kiloluysanız zayıflarken aniden kilo vermek yerine yavaş yavaş kilo verin. Aksi takdirde sağlığınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Kilolu olmanız da sağlığınızla ilgili problemlere yol açıyor olabilir ama yine de her zaman dikkatli davranın.
    Hızlı kilo vermek yerine kalıcı kilo vermeyi hedefleyin. Kilo vermeniz ve istediğiniz kiloya ulaşmanız aylar sürebilir. Umutsuzluğa kapılıp hedeflerinizden uzaklaşmayın. Başarıya giden yolda her zaman engeller vardır. Bu engelleri aşmak için de istekli olun ve elinizden geleni yapın.

2. halecobanoglu

halecobanoglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunların hepsi güzel yöntem ama yoga ile zayıflamayı herkese tavsiye ederim. sonuç kısa zamanda olur sanmayın en az 1-2 ay düzenli yoga yapmalısınzı fakat sonuç mükemmel ötesi bunu bilin.

Zayıflamaya Giden Yol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bölgesel zayıflamanın yolları!

bölgesel zayıflamanın yolları!

kolların zayıflaması yüz zayıflaması kollar nasıl zayıflar yüz nasıl zayıflar üst beden CACI QUANTUM 1992 yılında kurulan “Caci international” güzellik uzmanlarına yönelik profesyonel amaçlı elektroterapi ekipmanlarının üretim ve temininde İngiltere’nin en büyük firmasıdır. Cihazın ana fonksiyonu, yaşlılık izlerini tedavi etmek, cilde canlı ve genç görünüm kazandırmak, kasların...
  2. Kolay zayıflamanın yolları

Kolay zayıflamanın yolları

Bir an önce forma girmek istiyorsanız, vereceğimiz küçük tüyoları dikkatlice okuyun çünkü bu sayede istediğiniz gibi formda bir vücuda sahip olabilirsiniz. Canlanın. Günlük işlerinizi yaparken hareketli olun ve gideceğiniz yerlere mümkün olduğu kadar yürüyerek gidin. Örneğin kuru temizlemeciye giderken canlı ve hızlı bir tempoyla 30 dakika yürüdüğünüz zaman yaklaşık 120 kalori...
  3. Kolay Zayıflamanın Yolu

Kolay Zayıflamanın Yolu

böyle zayıfladım zayıflamamın yolları çocuklar için zayıflama yolları kolay zayiflamanin yollari 16 yaş zayıflama Merhaba zayıflamak isteyen melekler, Ben 16 yaşındayım ,fakat 14-15 yaş arasında fazla kilolarımdan çok şikayetçiyidm.70 kilo vardım.Sonra bir hırsla artık dayanamadım rejime girdim.Ama bu rejimi kendi kafama göre yaptım,hiçbir doktora ve ya diyetisyene başvurmadım.3-4 ay sonra 70...
  4. Zayıflamanın 33 yolu

Zayıflamanın 33 yolu

ZAYIFLAMANIN 33 YOLU Sürekli bir diyeti bırakıp başkasına mı başlıyorsunuz? Peki buna rağmen değil bir kilo 100 gram bile veremiyor musunuz? O halde size önerimiz diyet kelimesini kesinlikle unutup küçük ayrıntılara özen göstererek fazlalıklarınızdan kurtulmanız. İşte uygulaması kolay, oyun haline getirip zevkle deneyeceğiniz minik ipuçları: 1-Tamamen unutun Sık yediğiniz, yağ...
  5. Allah'a giden yolun esasları

Allah'a giden yolun esasları

Alimlerden birisi şöyle demiştir;Halk üç şeyle (Hakka yaklaşmaktan ve hakikate ulaşmaktan)perdelenmiştir; 1-para sevgisi 2-baş olma sevdası 3.(Hak ve hayrın dışında)kadınlara itaat Ariflerden birisi de şöyle demişti;kulları,Allah Tealaya ulaşmaktan alıkoyan üç şey vardır; 1-irade ve niyetindeki samimiyetin azlığı 2-yolu bilmemek 3-hevasına uyan kötü alimleri rehber edin mek Alimlerimizden...

Sayfayı Paylaş