Zayıflamaya Giden Yol

  • Konbuyu başlatan nesliangelss82
  • Başlangıç tarihi
N

nesliangelss82

Yeni Üye
Üye
Zayıflamaya Giden Yol
Yorum yok »
thumb.php


Kilo vermek istiyorsanız ama uzun zamandır başaramıyorsanız demek ki yanlış yaptığınız bir takım şeyler var. Fark etmeniz gereken ilk şey kilo vermenin aslında düşündüğünüz kadar zor olmadığı. Kendinizi motive ederek ve biraz da beslenmenize dikkat ederek harikalar yaratabilirsiniz.
zayıflamaya-giden-yol-2.jpg
Kilo vermek için deneyebileceğiniz birçok yöntem vardır. Bazıları işe yaramaz bazıları ise doğru seçimdir. Her zaman söylediğimiz gibi sağlıklı beslenmek ve düzenli spor yapmak zayıflamaya giden en önemli yollardan ikisidir.
Yaşamınız boyunca düzenli yeme alışkanlıkları edinerek sağlıklı ve kilo sorununuz olmadan yaşayabilirsiniz. Bazen tek başınıza zayıflamak zor olabilir ve size destek olacak birilerini istersiniz. Bu gibi durumlarda bir spor salonuna yazılabilir ya da çeşitli zayıflama programlarına katılarak sıkılmadan arkadaşlarınızla beraber zayıflayabilirsiniz.
Aşırı kiloluysanız zayıflarken aniden kilo vermek yerine yavaş yavaş kilo verin. Aksi takdirde sağlığınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Kilolu olmanız da sağlığınızla ilgili problemlere yol açıyor olabilir ama yine de her zaman dikkatli davranın.
Hızlı kilo vermek yerine kalıcı kilo vermeyi hedefleyin. Kilo vermeniz ve istediğiniz kiloya ulaşmanız aylar sürebilir. Umutsuzluğa kapılıp hedeflerinizden uzaklaşmayın. Başarıya giden yolda her zaman engeller vardır. Bu engelleri aşmak için de istekli olun ve elinizden geleni yapın.
 
H

halecobanoglu

Yeni Üye
Üye
Bunların hepsi güzel yöntem ama yoga ile zayıflamayı herkese tavsiye ederim. sonuç kısa zamanda olur sanmayın en az 1-2 ay düzenli yoga yapmalısınzı fakat sonuç mükemmel ötesi bunu bilin.
 
Üst