Zencefilli limonlu su ile zayıflama mümkün mü kızlar ?

• Konbuyu başlatan zayiflayacagimbende
  • Başlangıç tarihi
Z

zayiflayacagimbende

Forum Okuru
Zencefilli limonlu su ile zayıflama mümkün mü kızlar ?

Zencefilli limonlu su ile zayıflama melek kadınlar kulübü forum'da Zencefil limonlu su ile zayıflayanlar

Kızlar doğal yolla kilo vermeye takmış durumdayım. Biliyorum hemen işi spora bağlayacağınızı sitemizin bahçesi yaklaşık 19 dönüm kadar şimdiden günde 5 tur olarak başladım yemelerime de dikkat ettim daha iki gün oldu ama zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar var mış bu doğru mu nasıl hazırlayacam nasıl kullanacam kafama taktım kilolarımı vereceğim zaten bebeğimin olmamasınında büyük bir kısmını doktor kiloya bağladı bi yirmi kilo kadar vermem lazım azmettim kendime bir de komşu buldum onun kilosu yok ama benimle yürüyor sağolsun sağlık için tşk.

Vallahi kullananlardan kesinlikle zayıflatıyor diye bir çok yorum okudum çok sayıda sitede zaten kendin de google üzerinden arama yaparsan göreceksin. Senin kilo vermeme gibi bir şansın yok hayatım yaklaşık 20 dönüm 5 tur yemeğe dikkat etme su tüketimini arttırma ile misal limonlu ılık su kullanarak senin kilo vermeme ihtimalin sıfır ki zaten. Ama yine de tariflere baktım yazayım hayatım.

Zencefilli Limonlu Su Nasıl Hazırlanışı:

• 3 Parça taze zencefil.
  • 1 limonun tam kabuğu
  • 2 litre suyu kaynatıyorsunuz ( 1,5 litre idealdir bilgin olsun )
  • Su tam kaynadığında içine bunları atıyorsun.
  • Ocağın altını kapatıp 10 dakika kaynatıyorsun.
  • 10 Dakika sonra bir de rülo tarçın atıyorsun.
Kesinlikle kilo verirsin ama spor yapıyorsun. Haricen tadı çok kötü diyor isen hayatım soğumaya yakın içine bir kaşık bal atabilirsin. Had ibakalım görelim seni :)

Geri