Zenci bebekler Çikolata renkli güzel bebekler burada kızlar koşun

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Zenci bebekler Çikolata renkli güzel bebekler burada kızlar koşun
Zenci bebekler zenci bebek fotoları Allah'ın yarattığı insan ırkları arasında yüzyıllar boyunca hakir görünen, ezilen, Eski arap toplumlarında ve dünyanın hemen hemen her yerinde sırf renklerinden dolayı köle diye pazarlarda satılan, en ağır işlere sürülen Siyahi insanlar'da Allah'ın yarattığı varlıklar arasındadır ve hiç bir şekilde ayırt edilemez bir tek ten renkleri yüzünden. Dolayısı ile insan olanı insan olduğu için sevmek ve hiçbir şekilde başka şeylere takılmamak gerekiyor.
Zenci şekilde doğmuş tenleri çikolata saçları kıvır kıvır Dünya GÜzelleri bebekleri sizlere sunuyorum. Bunları varya ekmeğin arasına koyup yiyeceksin çikolata diye :D:D
< Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..>

Moderatörün son düzenlenenleri:

mislinay

Yeni Üye
Üye
Cevap: Zenci bebekler çikolata gibiler çok şirinlerrrr:)
emeğine sağlık

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Konumuza yeni zenci bebek resimleri eklenmiştir.

Çikolata hakkında hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bebekleriniz için araba tavsiyesi istiyorum kızlar Bebekleriniz için araba tavsiyesi istiyorum kızlar
Arabadan anlayan bayanlar bakabilirmi
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 1
Çikolata sevenlerden misiniz? Çikolata sevenlerden misiniz?
Evettt işte o benim:deli: Çikolata çok yemem ama yedimmide belli özellikleri olan çikolataları arar bulurum.Meleklerim çikolata müptelası olanlar var mı aramızda?...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 3
Hayat Pembe Gülüşlü Bir Bebektir! Hayat Pembe Gülüşlü Bir Bebektir!
Hayat Pembe Gülüşlü Bir Bebektir! Gizli sevdalar büyür yaşamın burçlarında, Hayat, pembe gülüşlü bir bebektir gülüm. Sana dizilen şiirlerden bir sevda yarat, Göğsündeki ateşle fırtınalara...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 0
"Bebek" hikayesi "Bebek" hikayesi
Genç kadın*bebeği güzelliği karşısında büyünlenmiş gibiydi.Kıvırcık sarı saçları*iri mavi gözleri*kalkık bir burun ve küçücük kırmızı bir dudaklarıyla bir kartpostalı andıran bir bebek*kadının şimdiye kadar gördüğü...
Çikolata hakkında Çikolata hakkında
Çikolata hakkında bilmedikleriniz Bugüne dek yapılmış tüm araştırmaların sonucuna göre derlenen çikolata dosyası, 'Çikolata yararlı mı, zararlı mı'...