1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zerrin Arbaş kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zerrin arbaş kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar.

Eski Türkiye güzellerinden olan başarılı oyuncu Zerrin Arbaş hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler.

Zerrin Arbaş
    (d. 1941 - Paris) Bale ve sinema sanatçısı.
    İstanbul Saint George Avusturya Lisesi ve İstanbul Konservatuvarı Bale Bölümü'nde eğitim gördü. İstanbul Belediyesi Konservatuvarı Bale bölümünden mezun oldu. 1964 yılında sinemaya başladı. 1965'te Türkiye Güzeli seçildi.
    Zerrin Arbaş, ressam Avni Arbaş'ın kızı, oyuncu Derya Arbaş'ın annesidir.

Filmografisi

Hanımanne - 2006
    Yeniden Çalıkuşu - 2005
    Üç Kadın - 2005
    Villa - 2004
    Bedel - 2003
    İntizar - 1997
    Hamam - 1997
    Kara Melek - 1996
    Bir Avuç Gökyüzü - 1987
    Bitmeyen Sevda - 1986
    Örgüt - 1976
    Deli Yusuf - 1975
    Yatak Hikayemiz - 1975
    Curcuna - 1975
    Üç Yaman Bakire - 1975
    Battal Gazi'nin Oğlu - 1974
    Yeryüzünde Bir Melek - 1973
    Gazi Kadın / Nene Hatun - 1973
    Müthiş Bir Tren - 1973
    Toprak Ana - 1973
    Şeker Gibi Kızlar - 1965
    Cilalı İbo Ve Kırk Haramiler - 1964
    İstikbal 1964
    Şahane Züğürtler 1964

Zerrin Arbaş kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Kalbimde hep o yangın var gel Dayanamıyorum İster su ol ister rüzgar gel Dayanamıyorum Yıkılıyor hatıralar yalnız tutamıyorum Neye baksam aşkımız var gel Dayanamıyorum Bazen sızı bazen sancı yüreğimdeki yabancı Sensiz olmak çok çok acı gel Dayanamıyorum Dün dizlerim bile gece bağlandı boş bir ümide Yorgun çıkıyorum güne gel Dayanamıyorum Dayanamıyorum dayanamıyorum Seni severken sensiz olmaya...
  2. Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Ümitlerimi kırdın hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Benim ahımı aldın Sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çilee aooof Çekemem bile bile aooof sen ne söylersen söyle bu hayat geçmez böyle sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş...
  3. Zerrin Özer - İsyankar Türküler

Zerrin Özer - İsyankar Türküler

01. Zerrin Özer - Obur Dünya 02. Zerrin Özer - Kara Yilan & U.H 03. Zerrin Özer - Bilmem Su Felegin 04. Zerrin Özer - Korkirem 05. Zerrin Özer - Beni Hor Görme 06. Zerrin Özer - Su Karsi Yaylada
  4. Avni Arbaş Resimleri - Avni Arbaş Eserleri...

Avni Arbaş Resimleri - Avni Arbaş Eserleri...

avni arbaş eserleri avni arbaş resimleri arbaşın eserleri ın
  5. Derya Arbaş kimdir

Derya Arbaş kimdir

derya arbaş kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, filmleri, hakkında bilgiler Upuzun saçları ve güzelliği ile oynadığı filmlere başarı katan ünlü oyuncu derya Arbaş hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Dedesi ressam Avni Arbaş Mustafa Kemal İzmir'e geldiğinde babasıyla birlikte karşılamaya gider. O zaman İzmir suikastı yapılmıştır. Babası "Bu bizim son şansımız, kıymetini...

Sayfayı Paylaş