gebe
  1. gölge_çiçeği

gölge_çiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Zerrin Özer-Ağlayamıyorum

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında gölge_çiçeği tarafından paylaşıldı.

zerrin özer feryadım varsın duyulsun susamış gözlerim bir damla yaşa
    ağlayamıyorum eskisi gibi...
    erirdi sanki derdim dökülen her damlada ağlayamıyorum şimdi
    kurumuş toprakta aranan su gibi gönlümdeki yağmur mevsimleri de bitti...
    boğazım düğüm düğüm unutuldu gülüşüm ağlayamazsam solar çürürüm...

feryadım varsın duyulsun zalim yardan,
    içi yansın haber alsın beni duyandan,
    belki bir selam götürür hasret kalandan,
    ayrılığın dert kervanı geçsin yolundan...

hesap sorulsun beni böyle inleten kuldan, dudağımda iz kalmasın onun adından,
    bir sevenim olacaksa derdime derman,
    gözyaşını kurut tanrım ahımı al ondan....
    feryadım varsın duyulsun zalim yardan,
    içi yansın haber alsın beni duyandan,
    belki bir selam götürür hasret kalandan,
    ayrılığın dert kervanı geçsin yolundan...

Zerrin Özer-Ağlayamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - İnatçı Gönlüm

Zerrin Özer - İnatçı Gönlüm

Yıllardır aşk için yaşanan Kederden, acıdan yüreğim yorulmadı Başımda sevdanın rüzgarı Derd ile durulmadı Geceler şahidim, sırdaşım Köşeme çekilip her vedada ağladım Yine de doymadım sevmeye Sevmeden duramadım Bir deli bakış, bir tek tatlı söz yeter Güller gibi açar gönlüm Bir deli bakış, bir tek tatlı söz yeter Hemen yoldan çıkar gönlüm İnatçı gönlüm ah Anlar mı laftan Uzak durur mu hiç...
  2. Zerrin Özer - Hekimden Sorma

Zerrin Özer - Hekimden Sorma

Bak nasıl ağlıyorum ben Çiçek gibi soluyorum ben Ne umut bir çare var Sensiz geçen yaşamda Bak nasıl yanıyorum ben Alevdir bu aşkın her yanı Ne gecem ne gündüzüm var Sensiz geçen zamanda Hekimden sonra çekenden sor Demişler acısını dertlerin Çare gösteren değil Çeken bilir demişler Çok zormuş sensiz olmak Arayıp da seni bulmamak Her anım böyle olunca Neye yarar yaşamak
  3. Zerrin Özer - Gül Bebeğim

Zerrin Özer - Gül Bebeğim

Sus ağlama bebeğim ürkek olma Yüzüme küserek bakma Acıyor canım benim de Kor gibi içim Yanıyor yürek acınla Yetmiyor gücüm Gül bebeğim yarına ıslak bakma Acını gömüver içine gül Anan baban canındı ziyan olan Affet bizi elini yoktu tutan Ah!Küçüğüm yüreği yaralım Ah!Haklısın ne desen bize az Küçücük yüreği yaralım Gel affet dünyan olalım Ufacık yüreği yaralım Ah!Haklısın ne desen yine az...
  4. Zerrin Özer - Allı Turnam

Zerrin Özer - Allı Turnam

Allı turnam ne gezersin havada Allı turnam ne gezersin havada Kanadın kırıldı kolum Gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Ay gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Eğer bizi sualeden olursa Eğer bizi sualeden olursa Şeker söyle kaymak söyle bal söyle Gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Baharı hissedemediğim Kaygımı salamadığım dünyam Yorgun...
  5. Zerrin Özer - Ağlayamıyorum

Zerrin Özer - Ağlayamıyorum

susamış gözlerim bir damla yaşa ağlayamıyorum eskisi gibi... erirdi sanki derdim dökülen her damlada ağlayamıyorum şimdi kurumuş toprakta aranan su gibi gönlümdeki yağmur mevsimleri de bitti... boğazım düğüm düğüm unutuldu gülüşüm ağlayamazsam solar çürürüm... feryadım varsın duyulsun zalim yardan, içi yansın haber alsın beni duyandan, belki bir selam götürür hasret kalandan,...

Sayfayı Paylaş