Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım selamlar acaba şunu merak ediyorum ben. Zevk suyu ile hamile kalınır mı böyle bir durum var mı çok korkuyorum :S

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar değerli misafirimiz,
    Zevk suyu diye adlandırdığımız erkeğin üreme organından cinsel birleşmeden hemen önce çıkacak olan spermleri kayganlaştırmak üzere vücut tarafından salgılanan bu yapının içerisinde çoğunlukla spermlere rastlandığından dolayı bu durum olasıdır.

Yani zevk suyu diye bilinen bu sıvıdan da çok nadirde olsa hamile kalma olasılığı bulunmaktadır.

Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Merhabalar arkadaşlarım herkese selamlar acaba ele bulaşan zevk sıvısı, suyu ile hamile kalma durumu nedir. Erkek arkadaşımla birlikte olduk içime boşalmadı ama bu erkeklerdeki meni öncesi gelen zevk suyusu ile hamile kalma riski nedir bana bilgi verir misiniz ?
  2. Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin Sevgilimle geçen hafta korumasız şekilde birlikte olduk. Tam anlamı ile onun oldum içe doğru boşalma olmadı ama ondan sıvı gelioyrdu ucundan acaba diyorum ki bundan dolayı benim halime kalma riskim var mı ya kızlar bu zevk suyumudun nedir ondan dolayı hamile kalmış olabilir miyim ne zaman tahlil yaptırayım ? Birde diyelim...
  3. Zevk suyu hamile bırakır mı?

Zevk suyu hamile bırakır mı?

Sürtünmeyke ilişkiye girdim ama penis vajinamın başına değidi. Zevk suyu gelmiş olabilir ama ella ertesi gün hapı kullandım aama hala korkuyorum
  4. zevk suyu ile hamile kalınır mı?

zevk suyu ile hamile kalınır mı?

Arkadaşlar erkek arkadaşım vajinama girmeye çalıştı ama fazla baskı uygulamadı 2 damla kan geldi ama boşalma gibi bir durum olmadı zaten geç boşalıyor zevk suyu denk geldi mi bilmiyorum.normalde 20 21 gibi adet oluyorum.yumurtlama dönemim 5 veya 6 sı oluyor.28 inde bu olay yaşandı hamile kalma gibi bir durum yoktur degil mi hicbir sekilde boşalma olmadı
  5. 3 kez regl oldum zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

3 kez regl oldum zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

3 ay önce erkek arkadaşım ile sürtünerek ilişkiye girdik içine geçmedi boşalma olmadı zevk suyundan korkuyorum ama emin değilim 3 kez regl gördüm kırmızı pıhtılı 7 gün sürdü hepsi son adet tarihim 19 agustos adet başlangıcından bu yana 18. gün oluyor gece kırmızı leke geldi adet olmam için çok erken o lekeden sonra gelmedi bişey sizce bişey var mıdır zevk suyu hamile bırakır mı veya...

Sayfayı Paylaş