Zevk suyu vajinama değdi hamile kalma şansım var mı

Oxyve

Üye
Üye
Zevk suyu vajinama değdi hamile kalma şansım var mı
Arkadaşlar zevk suyu vardı sol elimde biraz sağ elime bulasmidmidir diye korkuyorum, Ve sağ elimle 4 5 sn vajinami elledim ama kesinlikle içine girmedim ayrıca kuru olduğunu düşünüyorum 3 3 buçuk gün geçti hamile olabilir miyim

Hayatım buna benzer bir çok konu var sitemizde yani soruyorsun ama hafta sonu münasebeti ile çok mümkün olmuyor bazen hemen cevaplamak. Yani kuru ise pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama biraz daha dikkatli ol hayatım. Dış ortamda da baya bi süre yaşıyor spermler çünkü.

Hayatım buna benzer bir çok konu var sitemizde yani soruyorsun ama hafta sonu münasebeti ile çok mümkün olmuyor bazen hemen cevaplamak. Yani kuru ise pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama biraz daha dikkatli ol hayatım. Dış ortamda da baya bi süre yaşıyor spermler çünkü.
abla reglerim düzensiz ama reglimin bitisinden 5 6 gün geçti ve iki gün once hafif kahverengi birşey gordum ama sonradan gitti iki günde belirti eder mi

abla bakicak misinnnm

Hayır hayatım bu dönem senin yumurtlama dönemin değil gebelik oluşmaz bilgin olsun.
abla adetim 23nisanda basladı genelde sürekli gecikmeli oluyorum 7 8 aydır yinede yumurtlama donemime denk gelir m olaydan iki gün sonra hafif kahverengi akıntı oldu sonra geçti ve bir gün once kasıklarımda 2 3 snlik ağrı oldu akıntımın rengide beyaz krem gibi yardım et abla

Geri