Zevk suyundan gebelik olur mu

Elifcali

Yeni Üye
Üye
Zevk suyundan gebelik olur mu
Pantolon uzerinden zevk suyu degip hamilelik olur mu?
Merhaba bana yardimci olun lutfen bilgisi olanlar. Nisanlimla yakinlastik biz bende kot pant. Ic camasiri vardi onda once pant. Vardi sonra hicbir seyi yoktu pant. Ustunden zevk suyu gelmis olursa gebelik olur mu sonradan bosaldi ama baska yere sonra bir daha yakinlasmadik cok korkuyorum adetimin ortasiydi sizce pant. Uzerinden zevk suyu ile gebelik olur mu

Pantolon uzerinden zevk suyu degip hamilelik olur mu?
Merhaba bana yardimci olun lutfen bilgisi olanlar. Nisanlimla yakinlastik biz bende kot pant. Ic camasiri vardi onda once pant. Vardi sonra hicbir seyi yoktu pant. Ustunden zevk suyu gelmis olursa gebelik olur mu sonradan bosaldi ama baska yere sonra bir daha yakinlasmadik cok korkuyorum adetimin ortasiydi sizce pant. Uzerinden zevk suyu ile gebelik olur mu

Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risk oluşturur. Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız yok denecek kadar az. Gebeliğin oluşabilmesi için spermin çamaşırdan vajina içine sızması lazım. Adetinizde gecikme olursa , Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Geri