Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

selamlar benim adetime 5 gün kala kadar sevgilimle yakınlaşmamız oldu vajinama bi on dk kadar sürtündü ikimizde çıplaktık bu zevk sıvısı ya içime girmiş ise hamile isem bunu nasıs anlarım ne yapmam lazım bugün yaptık ertesi gün hapı alayım mı /

Selamlar, ilişkinizin bugün yani yeni olduğunu ifade etmişsiniz. Her halukarda düşükte olsa sizin hamile kalma olasılığınız bulunmakta, bundan dolayı lütfen ertesi gün hapı kullanın ama unutmayın ertesi gün hapları sizi hamilelikten yüzde yüz korumazlar yüzde elli ancak koruyabilirler bilginiz olsun. Ama her ihtimale karşı kullanmanızda fayda var diye düşünüyorum.

Merhaba ben 3 aylık evliyim ve iki aydır regl olmuyorum eşim hiç içime boşalmadı sadece birinci boşalmadan sonra ikinci kez yine boşaldı zevk suyu çok fazlaydı ondan şüpheleniyorum ayrıca gögüslerimde büyüme mide bulantısı halsizlik gibi belirtiler var test yaptım negatif çıktı ama ben içimde bir şeyin olduğunu hissediyorum çunku duygu değişimi de yaşıyorum aynı zamanda ekşi şeyler yiyorum

Hayatım test yaptırdığında negatif ise ki iki aydır adet olmuyorum diyorsun. Eğer hamilelik olsa idi bunu gebelik testin yüzde yüz ortaya koyacaktı. Adet gecikmesinin başka nedenleri olabilir. Ama hissettiklerim diyecek olur isen onlar da psikolojik hayatım. Lütfen kandan beta hcg testi yaptırt öyle bak eğer hamilelik var ise yüzde yüz ortaya çıkartacaktır. Beta hcg testi de negatif diyecek muhtemelen o vakitte senin acilen doktora görünmen, bu regl gecikmesinin sebeplerini öğrenmen ilaç kullanman gerekiyor. Ben hamile olduğunu düşünmüyorum.

Acil yardım edermisiniz Adetimin bitiminden 5 gün sonra sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadım zevk suyu veya spremlerin küçük dudaklara değmesinden hamile kalir miyim elime bosalti daha sonra olda penisine elledi daha sonra küçük dudaklara ve klitorise elledi hamilelik olur mu

Merhaba nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalma olmadı fakat zevk suyu gelmiştir diyor sizce hamile kalırmıyım adet dönemimede daha 16 gün var

Vallahi iyi cesaret hayatım tam da tehlikeli dönemler inşallah hamile kalmazsın dikkat et ve korun yanlış yapıyorsunuz. Çok düşük bir ihtimal bile olsa var hamile olma şansınız bilginiz olsun.

Merhaba. Adetim 3-4 gün kadar sürüyor. Adet başlangıç günümden 7 sonra sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Sadece bende iç çamaşırı vardı, partnerimde yoktu. Boşalma olmadı ancak zevk suyundan endişe ediyorum. Zevk suyu boşalmadan hemen önce mi gelir, ilişki süresince de gelebilir mi? Adet başlangıcından 7 gün sonra yaşanan bu ilişkide gebelik riski var mıdır?
Saygılar...

Kullandığınız ilaç hormon bazlı ve rastgele kullanılmaması gereken bir ilaç . Kanamanızın nedeni ilaç kaynaklı olabilir. Belirttiğim gibi çok takıntı haline getiriyorsanız test yapabilirsiniz.
Hocam bende erkek arkadaşımla ilişkiye girdim adetim 5 gün gecikmişti ilacı pazar aldım pazartesi regl oldum şuan 2. Adetimi olmayı bekliyorum çok korkup erken gebelik testi yaptım negatif çıktı sanırım psikolojik olarak karnımın şiştiğini hissediyorum göğüs ağrım var olayı yaşayalı 3 4 hafta olucak yumurtlama dönemimden bir gün sonra yaşanmış ertesi günü hap aldım bir sonraki günde regl oldum 7 gün sürdü benim hep öyle sizce riskim var mı

Geri