gebe
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Zeynep Özal ile ilgili bilgi

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Zeynep Özal Turgut Özal'ın kızıydı sanırım.Hani şu davulcuyla evlenen.Bana Zeynep Özalla ilgili bilgi verebilirmisiniz?
   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.192
  Beğenilen Mesajlar:
  2.681
  Ödül Puanları:
  113
  Zeynep Özal'ın Annesi Semra Hanım babası Turgut Özal'dır. Ahmet ve Efe adında iki erkek kardeşi vardır. Kardeşi Efe Özal'ın eski eşi Zeynep hanım ile adaş olmaları karışıklığa yol açıyor. Bu nedenle birçok yerde Turgut Özal'ın kızı ön ifadesi ile zikredilir.

  Emlak ve arsa işleriyle uğraşan Zeynep hanım kendi bağlarımdan yetiştirdiğim üzümlerle yapıldı dediği "Zeynep Kiraze" şarabından kendi ismiyle alınmış sitede bahseder.

  Başından üç evlilik geçti. Bunlardan Asım EKREM ile evliliklerinden 2 çocukları oldu bazı yerlerde bir de Ayşe isimli evlatlık çocuğunun olduğu bilgisi geçiyor.

  Zeynep Hanımın oğlu Yağız Ekrem babası gibi müzikle ilgilendi ve batarist oldu. Taksim'de grubuyla konser dahi vermiştir.

  Müge Anlı tarafından yazılan Zeynep Özal: "Bir Kadın Bir Kaç Hayat" isimli kitap Grinet Yayın tarafından Mayıs 2004 'de basılmıştır.

  Haziran 2011'de İranda bir AVM inşaatına ortağı Beşir Yayla ile girdiği yönünde bilgiler internete yayılmıştı. DHA haber ajansının da verdiği haberde Zeynep hanımın ağzından Beşir bey için 30 yıllık aile dostumuzdur ve Selçuk İnşaat’ın sahibidir diye bahsediyor.

  Kendi ağzından (Haziran 2011'de) :
  Evim Tahran’da. İki-üç ayda bir Türkiye’ye geliyorum. Kalan zamanlarım İran’da geçiyor. Biraz önce de dediğim gibi orada yabancılık çekmiyorum. Bir kere herkes Türkçe kanalları izliyor. Tüm dizilerimizi takip ediyor ve çok iyi Türkçe konuşuyorlar.
   
Zeynep Özal ile ilgili bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Atatük ile ilgili bilgiler

  Atatük ile ilgili bilgiler

  Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selânik'te Kocakasım Mahallesi, Islâhhâne Caddesi'ndeki üç katlı pembe evde doğdu. Babası Ali Rıza Efendi, annesi Zübeyde Hanım'dır. Mustafa Kemal Atatürk'ün eğitim aldığı okullar baştan sonra şöyledir; ilkokul eğitimini Mahalle Mektebinde ve Şemsi Efendi Okulunda, ortaokul eğitimini Selanik Mülkiye Rüştiyesi ve Selanik Askeri Rüştiyesinde, lise eğitimini...
 2. Cehennem İle İlgili Bilgiler

  Cehennem İle İlgili Bilgiler

  Cehennem İle İlgili Bilgiler arıyorum ben sizde bilgi olarak ne varsa lütfen yazın kızlar şimdiden çok sağolun.
 3. Nevruzotu İle İlgili Bilgi

  Nevruzotu İle İlgili Bilgi

  Nevruzotu nedir Nevruzotunun yararları nelerdir Nevruzotunun özellikleri Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan nevruzotu bitkisi, kullanım alkanı ve özellikleri hakkında ki bilgiler şöyle melekler :) Nevruzotu (linaria) : Sıracagiller familyasından; düzensiz çiçekli otsu bir bitkidir. Çiçekleri aslanağzına benzer. En güzel türü mor çiçekli nevruzotudur.80 cm’ye kadar boylanabilen ve...
 4. Kokuluyonca İle İlgili Bilgiler

  Kokuluyonca İle İlgili Bilgiler

  Kokuluyonca yararları Kokuluyonca yağı faydaları Kokuluyonca neye iyi gelir Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan kokuluyonca bitkisi, özellikleri ve faydaları ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Diğer İsimleri : Sarı yonca, Taş yoncası, Bal yoncası, Melilotus officinalis, Melilotus Hafif kabızlık vericidir. Romatizma ağrılarını dindirir. Vücuda rahatlık verir.
 5. Depilasyon İle İlgili Bilgiler

  Depilasyon İle İlgili Bilgiler

  depilasyon nedir depilasyon ne demek depilasyon yöntemleri İstenmeyen tüyler kadınların en çok yakındığı sorunlardan biridir melekler. Yapısal sebeplerle kimisinde az kimisinde çok sık görülen bu yakınmalar faydasızdır, tek yapmak gereken bu tüylerden nasıl kurtulanacağıdır. Siz de istenmeyen tüylerden kurtulmak için depilasyon yöntemleri konusunda bilgi sahibi olup, uygulayabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş