1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Zeynep Özal ile ilgili bilgi

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Zeynep Özal Turgut Özal'ın kızıydı sanırım.Hani şu davulcuyla evlenen.Bana Zeynep Özalla ilgili bilgi verebilirmisiniz?

   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113
  Zeynep Özal'ın Annesi Semra Hanım babası Turgut Özal'dır. Ahmet ve Efe adında iki erkek kardeşi vardır. Kardeşi Efe Özal'ın eski eşi Zeynep hanım ile adaş olmaları karışıklığa yol açıyor. Bu nedenle birçok yerde Turgut Özal'ın kızı ön ifadesi ile zikredilir.
  Emlak ve arsa işleriyle uğraşan Zeynep hanım kendi bağlarımdan yetiştirdiğim üzümlerle yapıldı dediği "Zeynep Kiraze" şarabından kendi ismiyle alınmış sitede bahseder.

  Başından üç evlilik geçti. Bunlardan Asım EKREM ile evliliklerinden 2 çocukları oldu bazı yerlerde bir de Ayşe isimli evlatlık çocuğunun olduğu bilgisi geçiyor.

  Zeynep Hanımın oğlu Yağız Ekrem babası gibi müzikle ilgilendi ve batarist oldu. Taksim'de grubuyla konser dahi vermiştir.

  Müge Anlı tarafından yazılan Zeynep Özal: "Bir Kadın Bir Kaç Hayat" isimli kitap Grinet Yayın tarafından Mayıs 2004 'de basılmıştır.

  Haziran 2011'de İranda bir AVM inşaatına ortağı Beşir Yayla ile girdiği yönünde bilgiler internete yayılmıştı. DHA haber ajansının da verdiği haberde Zeynep hanımın ağzından Beşir bey için 30 yıllık aile dostumuzdur ve Selçuk İnşaat’ın sahibidir diye bahsediyor.

  Kendi ağzından (Haziran 2011'de) :
  Evim Tahran’da. İki-üç ayda bir Türkiye’ye geliyorum. Kalan zamanlarım İran’da geçiyor. Biraz önce de dediğim gibi orada yabancılık çekmiyorum. Bir kere herkes Türkçe kanalları izliyor. Tüm dizilerimizi takip ediyor ve çok iyi Türkçe konuşuyorlar.
   
Zeynep Özal ile ilgili bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Mehir İle İlgili Bilgiler

  Mehir İle İlgili Bilgiler

  mehir, nedir, kime verilir, geri alınır mı, şartları, miktarı, ile ilgili bilgiler burada melekler Dinimizde mühim konulardan biri evlenirken meleklere verilen mehirdir :) Miktarı ne olur,geri alınır mı, konuyla ilgili ayet ve hadislerle mehir dosyamızı açıyoruz melekler :tik: Mehr, erkeğin evlenirken kıza vermesi gereken altın, mal veya bir menfaattir. İstanbulda genel olarak 11...
 2. Cehennem İle İlgili Bilgiler

  Cehennem İle İlgili Bilgiler

  Cehennem İle İlgili Bilgiler arıyorum ben sizde bilgi olarak ne varsa lütfen yazın kızlar şimdiden çok sağolun.
 3. Nevruzotu İle İlgili Bilgi

  Nevruzotu İle İlgili Bilgi

  Nevruzotu nedir Nevruzotunun yararları nelerdir Nevruzotunun özellikleri Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan nevruzotu bitkisi, kullanım alkanı ve özellikleri hakkında ki bilgiler şöyle melekler :) Nevruzotu (linaria) : Sıracagiller familyasından; düzensiz çiçekli otsu bir bitkidir. Çiçekleri aslanağzına benzer. En güzel türü mor çiçekli nevruzotudur.80 cm’ye kadar boylanabilen ve...
 4. Kokuluyonca İle İlgili Bilgiler

  Kokuluyonca İle İlgili Bilgiler

  Kokuluyonca yararları Kokuluyonca yağı faydaları Kokuluyonca neye iyi gelir Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan kokuluyonca bitkisi, özellikleri ve faydaları ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Diğer İsimleri : Sarı yonca, Taş yoncası, Bal yoncası, Melilotus officinalis, Melilotus Hafif kabızlık vericidir. Romatizma ağrılarını dindirir. Vücuda rahatlık verir.
 5. A.K.U.T. İle İlgili Bilgiler

  A.K.U.T. İle İlgili Bilgiler

  akut nedir akut görevleri Deprem felaketleri başta olmak üzere her türlü doğal felakette insanımızın yardımına koşan dernek olan AKUT hakkında neler biliyorsunuz melekler ? :) AKUT, dağ ve diğer doğa kazalarında, doğal afetlerde, yetkili ve imkanı dahilinde tüm koşullarda, zor durumda kalmış, yardıma ihtiyacı olan, yardım talep eden herkesin yardımına koşan, bunu yaparken eğitimli,...

Sayfayı Paylaş