Zeytinyağlı saç bakımı nasıl yapılmalı yapanlar öneride bulunur mu?

• Konbuyu başlatan özge.melih
  • Başlangıç tarihi
Ö

özge.melih

Forum Okuru
Zeytinyağlı saç bakımı nasıl yapılmalı yapanlar öneride bulunur mu?

Zeytinyağlı saç bakımı melek kadınlar kulubü zeytinyağlı saç bakımı yorumları forum'da.​

Saçlarım çok dalgalı ve kuru üstelik dökülen saçlara sahibim acilen sanırım artık bir şeyler yapmam gerekiyor. Haliyle yaş 30 olunca da herhalde artık dökülen dökülene bizden:) Ne yapmak gerekir diye araştırırken zeytinyağını bu durum üzerinde deneyenleri buldum. Saçlarıma kimyasal bakım yapmak istemiyorum olacaksa doğal olsun diyorum. Zeytinyağlı saç bakımı yapanlar nasıl faydasını gördünüz mü?

Merhaba
Zeytinyağı Peygamber Efendimizin hadisinde de olduğu gibi çok önemli bir şeydir. ''Zeytinyağı yiyin ve onunla yağlanın. Çünkü o mübarek bir ağaçtandır'' Peygamberimizin açık hadisidir. Her derde deva olduğu da bu yüzden kesindir. Zeytinyağı şifadır eğer hakiki zeytinyağı ise bunu her yerinize sürebilirsiniz hiç korkmayın. Saçları da beslediği kesin. Diplerine ayrı uçlarına ayrı faydası olacaktır emin olabilirsiniz. Saçlarda kuruma kopma varsa bunun ilacı zeytinyağıdır diyebilirim. Zeytinyağı saçları besler ve içeriğinde A ve E vitaminleri saçın ihtiyacı olan vitamini ona sağlar. Banyodan önce saçlarınıza zeytinyağı sürün yarım saat bekleyin hatta zeytinyağını biraz cezvede ısıtabilirsiniz. Sonrasında saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Zeytinyağı çok faydalı dedik şimdi aşağıda verdiğim linke tıklarsanız zeytinyağının ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz. ''Sabah zeytinyağı içmenin faydası nelerdir'' yazımızı hemen linkten inceleyebilirsiniz.

Geri