Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zeytinyağlı Semizotu Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zeytinyağlı Semizotu Tarifi Resimli Kızlar sizden Zeytinyağlı Semizotu Tarifi istiyorum resimli olursa tarif çok sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zeytinyağlı Semizotu Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeytinyağlı semizotu

Zeytinyağlı semizotu

Malzemeler: 1soğan, 1domates, 1kırmızıbiber, 1sivribiber, 1 demet semizotu, yarım yemekkaşığı salça, 1kahve fincanı bulgur, 1tatlıkaşığı şeker, tuz, karabiber, 2subardağı su Semizotunu ayıklayıp yıkayın elinizle küçük parçalara bölün.Soğanı ve biberleri ince kıyıp zeytinyağında pembeleştirin.Kabuğu soyulmuş küpdoğranmış domatesi ve salçayı ilave edip 2dk. kavurun.Semizotu, tuz, şeker,...
  2. Zeytinyağlı Yerelması Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Yerelması Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Yerelması Tarifi Resimli yapılışı hakkında yardım edin bana lütfen acil misafirlerim gelecek
  3. Zeytinyağlı Türlü Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Türlü Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Türlü Tarifi Resimli Eşim etçil biri ve bende bıktım et yemekten artık ıyyy geliyor bana :S Mutfakta pek iyi değilim ama karar verdim öğreneceğim artık ve zeytinyağlı yemeklerden başlıyorum. Bu yüzden de sizden Zeytinyağlı Türlü Tarifi istiyorum hanımlar.
  4. Resimli Zeytinyağlı Semizotu yapımı

Resimli Zeytinyağlı Semizotu yapımı

Zeytinyağlı Semizotu nasıl yapılır Zeytinyağlı Semizotu yapımı Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda zeytinyağlı semizotu tarifini öğreniyor ve akşama ya da artık malzeme yoksa yarına yapıyoruz arkadaşlarım, yapıncada bizi hatırlıyoruz :) Zeytinyağlı Semizotu malzemeleri: 1 demet semizotu 1 ortaboy soğan 3 yemek kağışı rondoda çekilmiş domates 1 çay bardağı zeytinyağı 1-1,5 çay bardağı su 1...
  5. Zeytinyağlı Brokoli Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Brokoli Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Brokoli Tarifi Resimli Merhaba melekler yine ben sizden bir tarif istiyorum bu sefer Zeytinyağlı Brokoli Tarifi rica ediyorum

Sayfayı Paylaş