1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Zoner Photo Studio

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Zoner Photo Studio hakkında bilgiler Zoner Photo Studio 14 free


  [​IMG]

  Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Zoner Photo Studio 14 Free hakkında merak ettiğiniz tüm billeri paylaşıyor ve Zoner Photo Studio kullanımı hakkında ki bilgilerede yer veriyoruz arkadaşlarım.

  Zoner Photo Studio 14 Free bilgisayarınızdaki fotoğraf ve resim arşivinizi kolaylıkla yönetmenizi,organize etmenizi ve fotoğraflarınızı düzenlemenizi sağlayan kaliteli bir fotoğraf düzenleme ve arşivleme programıdır.


  Programı kullanarak bilgisayarınızdaki tüm fotoğraf veya resimleri onları isimlendirerek , etiketleyerek ve açıklamalar ekleyerek arşivleyebilirsiniz.Ayrıca bu ücretsiz sürümde temel fotoğraf düzenleme araçlarını da(kırpma,rötuş yapma,boyut değiştirme vb) sizlere sunan Zoner Photo Studio ile kameranızdan kolayca fotoğraflarınızı indirebilir, 3 boyutlu fotoğraflar oluşturabilir,fotoğraflarınıza efektler ekleyebilirsiniz.
   
Zoner Photo Studio konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. photo shopta yıldız yapmak

  photo shopta yıldız yapmak

  photoshopta yıldız yapma photoshop yıldız yapma photoshopta yapmak photoshop yapmak da 1.polygon tool u bulun ve seçin U ya bastıgınızda olan yerde 2. 3. x
 2. Adana The studio dance okulu

  Adana The studio dance okulu

  adana dans kursları adanada dans kursları adanadaki adana okulları okulu Açıklama : Adananın En İyi Dans Okulu Atatürk Caddesi Pandora Sokağında Açıldı. Posta Adresi : Atatürk Cad. Pandora Sokağı Diva Kuaför Üstü Seyhan Şehir : Adana Telefon : 0 322 4595500 Faks : - Web Adresi : thestudiodance.net Firma Anahtar Kelimeleri : Dans, Salsa,...
 3. Maria Callas – The Complete Puccini Studio Recordings

  Maria Callas – The Complete Puccini Studio Recordings

  “MARIA CALLAS – THE COMPLETE PUCCINI STUDIO RECORDINGS”, Puccini ve yakın tarihin en önemli opera yorumcularından Maria Callas’ı aynı albümde bir araya getiriyor. Callas’ın stüdyoda kaydettiği tüm Puccini eserlerini bulabileceğiniz bu 15 CD’lik sette Manon Lescaut, La bohème, Tosca (both versions), Madama Butterfly ve Turandot eserleri de yer alıyor.
 4. Zoner Photo Studio 14 Free : Fotoğraf Düzenleme Programı

  Zoner Photo Studio 14 Free : Fotoğraf Düzenleme Programı

  Arkadaşlar Zoner Photo Studio 14 Free : Fotoğraf Düzenleme Programı hakkında bilginz varmı

Sayfayı Paylaş