Zorlu Grand Hotel / 5 Yıldızlı/Trabzon

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Zorlu Grand Hotel / 5 Yıldızlı/Trabzon
Otel Bilgileri Kapasite: 157 toplam oda, 314 toplam yatak, 1 kral dairesi, 8 suit oda, 2 junior suit, 8 bağlantılı oda, 1 özürlü odası, 17 sigara içilmeyen oda, 117 standart oda, 3 apart oda.
Oda Detayları: Direk telefon, minibar, kasa, internet bağlantısı, çay/kahve makinesi, uydu tv, cine 5, digiturk, merkezi klima, ütü, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası.
Apart Detayları: Mutfak malzemesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın.

Genel Özellikler: Tv odası, business center, kuaför salonu, çamaşırhane, kuru temizleme, 24 saat oda servisi, doktor yada hemşire, ücretsiz otopark. Spor&Rekreasyon: Kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, masaj, jakuzi, fitness center, aerobik, disko.
Yeme İçme: Pastane, lobby bar, dans bar, pub. 1 a la carte/açık büfe restoran. Dünya Mutfağı, Osmanlı Mutfağı, Türk Mutfağı.
Toplantı ve Kongre: 6 toplantı odası (1050 max. kapasite). Tepegöz, projeksiyon perdesi, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, barkovizyon, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax, simultane çeviri sistemi.
Konum: Atatürk Mansion 4 km, Uzungöl 130 km, Trabzonspor Facilities 3 km, Sumela Monastry 40 km, St.Sophia Church 2 km, Zigana Ski Facilities 50 km, Salacak Beach 10 km, Yacht Harbour 3 km. Trabzon Hava Alanı 4 km. Şehir merkezinde, havaalanına ücretli servis.
Adres Maraş Cad. No:9
Trabzon Merkez kaynak.ezberim

Gebeliğin zorlu tarafı kramplar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aşılama yöntemi zorlu bir işlem mi? Aşılama yöntemi zorlu bir işlem mi?
aşılama nedir,aşılamanasıl yapılır,aşılama kimlere yapılır,aşılama ağrılı bir işlemmi,aşılama hakkında genel bilgiler Aşılama yöntemi uzun bir süre gebe kalmaya çalışmış fakat başarılı olamamış kadınlara uygulanan oldukça basit bir...
Gebelik 0
Kızlar Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı? Kızlar Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı?
Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı acaba sizin sitenizde, lütfen bana Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözlerini yazın sizi bekliyorum.
Soru-Cevap 1
Haydar Zorlu kimdir Haydar Zorlu kimdir
haydar zorlu kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri Türk yabancı ortak yapımlarında rol alan başarılı oyuncu Haydar Zorlu hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler...
Kim Kimdir ? 0
ağrı 'lı kadınların zorlu yemeği ve hikayesi ağrı 'lı kadınların zorlu yemeği ve hikayesi
ağrı yöresine ait yemekler hikayesi olan yemekler Ben ilk defa duydum..Hem adı değişik hem de hikayesi....Belki yaparsınız ...Tabi o kadar uzun vaktiniz varsa... Ağrı yöresine has olan ve şifalı olduğuna inanılan...
Bunları Biliyor musunuz ? 0
Gebeliğin zorlu tarafı kramplar Gebeliğin zorlu tarafı kramplar
Bir kadının en hassas ve bir o kadar da güzel dönemi olan hamilelik döneminde yaşanan bazı sorunlar, hamileliğin keyfine gölge düşürebilir. Anadolu Sağlık Merkezi’nden (ASM) Kadın Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ebru...
Gebelik 0