1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

ZU ile başlayan erkek isimleri

Konu, 'z-Erkek İsimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Zuhur: görünme, başgösterme
    Zuhuri: beklenmeksizin, kendiliğinden hasıl olma

ZU ile başlayan erkek isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. VA  ile başlayan erkek isimleri

VA ile başlayan erkek isimleri

Vabil: iri damlalı yağmur Vacib: gerekli, lüzumlu Vacid: vücuda getiren, yoktan vareden Vafe: kısmet, nasip Vafi: tam, yeter, sözünün eri Vafid: elçi, temsilci, rasul Vafir: fazlasıyla, çok olan Vaha: çöllerin su bulunan kesimlerinde bulunan bitkili yer Vahab: bağışlayan, ihsan eden Türk dil kuralına göre "b/p" olarak kullanılır "abd" takısı alarak kulanılırsa daha...
  2. ZA ile başlayan erkek isimleri

ZA ile başlayan erkek isimleri

sonu er ile biten erkek isimleri za ile biten isimler a erkek isimleri sonu za isimler a başlayıp d Zabit: subay Zade: oğul, evlat doğru dürüst adam Zağnos: bir tür kuş Zafer: savaş ve uğraşla elde edilen başarı, sonuç Zafir: zafer kazanmış Zagnos: doğan kuşunun bir çeşidi Zahid: dinin emirlerini yerine getiren Zahir: zekeriya'nın oğlu olan peygamber Allah lütufkardır anlamında parlak...
  3. ZÜ ile başlayan erkek isimleri

ZÜ ile başlayan erkek isimleri

kuranda geçen erkek isimleri kuranda erkek isimleri isimler kurandaki gecen bebek Zübeyr: yazılı küçük şey Zübeyir: yazılı, küçük şey Zühdi: her türlü zevke karşı koyarak kendini ibadete veren Türk dil kuralına göre "d/t" olarak kullanılır Zühdii: her türlü zevke karşı koyarak kendini ibadete veren Türk dil kuralına göre "d/t" olarak kullanılır Züheyr: çiçeklik küçük...
  4. ğ ile başlayan erkek isimleri

ğ ile başlayan erkek isimleri

ğ ile başlayan erkek isimleri arıyorum ben eşimin adına uygun oldun diye ğ ile başlayan erkek isimlerimden birini seçecem oğluma

Sayfayı Paylaş