gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zührevi Ne Demektir ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Zührevi ne demek Zührevi kelimesinin anlamı

Sevgili melekler, genelde hastanelerde gördüğümüz zührevi kelimesinin anlamını sizlerle paylaşıyoruz..

Zührevi : Frengi, bel soğukluğu cinsel ilişkilerle bulaşan. Örnek: zührevi hastalık.

Zührevi Ne Demektir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zührevi hastalıklar

zührevi hastalıklar

zührevi hastalıklar Zührevi hastalıklar yani cinsel yolla bulaşan hastalıklar çeşitlidir. 1-BEL SOĞUKLUĞUGONORE) Gonore isimli mikropun meydana getirdiği cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır.Nadiren olsada cinsel yolla bulaşmaz.Mikroplu havlu,mendil gibi eşyaların kullanılması ile de bulaşabilir.Mikrop alındıktan sonra 3-7 gün arasında belirti verir.Bazen belirtiisi 12 saat ile 3 ay kadar...
  2. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  3. Referans Nedir Ne demektir

Referans Nedir Ne demektir

referans tam olarak nedir ve ne demektir meleklerim bana bu konuda bilgi verin lütfen. Teşekkürler iyi ramazanlar olsun.
  4. Zührevi ne demek Zührevi kelimesinin anlamı

Zührevi ne demek Zührevi kelimesinin anlamı

Zührevi ne demek Zührevi kelimesinin anlamı nedir merak ettim yazarsanız merakım giderilecek inş
  5. Fezleke Nedir Ne demektir?

Fezleke Nedir Ne demektir?

fezleke nedir, fezleke ne demektir, fezleke ne anlama geliyor Son günler de fezleke kelimesini oldukça sık duyar olduk...Özellikle sosyal paylaşım ağlarında espirili bir şekil de dolaşan fezleke kelimesinin ne olduğunu ne anlama geldiğini merak edenler için gereken bilgileri paylaşıyoruz. Fezleke, her hangi bir kararın ya da sorunun kısa yazımı ya da anlatımına denirfezleke Fezleke hukukta...

Sayfayı Paylaş