Zuzuyla Geyik Sohbetine Buyrun !

zaten akşam dıcem o kredı kartını kapatcam işine gelıyorsa ya alsın bısey demıyorumm ama bu sekılde olmaz yıne sıkışıyoruz ben yoruldum yetişemıyorum hıç bırseye bu sekılde yalan soylemeye gerek yok cebınde kredı kartı siliplerı dolu yanı aslında aramız cok ıyı ama bu yalan konusunu huy edındı boyle olmaz

Evet biz kredi kartlarını kapattık braz daha rahatladık sadece bir tane braktık limitinide 400e düşürdük istesede artıramıyo benm adıma kart:D

sakin sakin al karşına konuş beraber çaba harcıyoruz çabalarımız boşa gtmesn de

kesinlikle arzucum koy tavrını sen sıkıntı çekmek zorunda değilsin hem çalış hem evle uğraş.onun üste çıkmasına izin verme kredi kartı çok kötü yaa biz kullanmıyoz çok eşime kalsa oda zart zurt çektircekte ben izin vermıyom ben sıkıntı çekmek istemıyorum diyorum borç ödemekten bıktım diyorum tavrımı koyuyorum oda kullanamıyo :)

CANIM zaten para bende maası bende kredı kartı bı tane cebınde dığerlerı bende o cebındekınıde halledıyor bısekılde yolunu buluyor

özgul sorma ne sıkıntılar cektım halen cekıyoruz hafıflettık ama omrumden gectı geldım 28 yasına alsın ama nıye gızlı saklı alıyor herseyın bır zamanı var herseyden kıstık ama boyle olmazkı gıdıyor nerede marka var yapısıyor ona durumum ıyı olsa tmm hobı vazgecemıyor bıde tmm alıyorsun soyle bılgım olsun kendımı ona gore ayarlıyım oyle değilmi bıde işine gelmıyorsa gıt dıyor

Geri