gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

♥ Bunun Adı ♥

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Seni unuttum artık sevmiyorum diyecek kadar iddialı cümlelerim olmadı hiçbir zaman.Sanırım olmayacak da..Kimi zaman ağlayarak,kimi zaman sızlanarak ama çektiğim her bir acının hakkını fazlası ile vererek;

Tükenmeden
    Bitmeden
    Her gün biraz daha fazla
    Ne nazla
    Ne niyazla
    Sadece masum bir aşkla
    Kah ölesiye
    Kah öldüresiye
    Ama her gün biraz daha delice
    Umarsızca
    Sevmek seni..

Sensizliğin sancıları an be an vursa da yüreğimin kıyılarına sensizliğime,çaresizliğime inat sana saklı gülüşler biriktiriyorum.Kolay değil, Sen benim ilk aşkım unutulmazımsın; bedduam değil her gece yatağa yattığımda dua bilip sayıkladığımsın.Bu yüzden dönmeyecek olsan bile Sen hep mutlu ol,Sen yeter ki gül ben bir gülüşün için bin kere duacıyım..

Ne ilk gidendin ne de son giden olacaktın. Sen derdin ya hep ; ömrümüz ayrılıklar toplamıdır diye.

Belki bu söze inandığımdan belki de canım yanmasın diye; gidişine ağıtlar yakmadım, arından matemler de tutmadım. Ne karalara büründüm ne de kara düşüncelere esir düştüm sadece yüreğimde düş tadında ümitler büyüttüm. Hani olur da bir ihtimal gelirsin diye..

Yokluğun keskin bir bıçak
    Vücudum kan revan içinde
    Sanadır hep bu yaralar
    Bitmez derdim bittin
    Mevsimi olmayan bir çiçektim
    Ellerinde soldum

Bunun adı vuslat,
    Bunun adı sonu olmayan bir bekleyiş.
    Bunun tarifi denizi olmayan bir memlekette vapurdan inecek olan bir yolcu beklemek.

Bunun adı imkansızlık,
    Bunun adı sensizlik.
    Belki de bunun adı aşk

2. figen

figen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ♥ Bunun Adı ♥
    şiir çok güzel hoşuma gitti ....emeğine sağlık

3. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ♥ Bunun Adı ♥

siirin cok güzel canim emegime saglik....

♥ Bunun Adı ♥ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. belkide bunun adı aşk!

belkide bunun adı aşk!

Seni unuttum artık sevmiyorum diyecek kadar iddialı cümlelerim olmadı hiçbir zaman.Sanırım olmayacak da..Kimi zaman ağlayarak,kimi zaman sızlanarak ama çektiğim her bir acının hakkını fazlası ile vererek; Tükenmeden Bitmeden Her gün biraz daha fazla Ne nazla Ne niyazla Sadece masum bir aşkla Kah ölesiye Kah öldüresiye Ama her gün biraz daha delice Umarsızca Sevmek seni.. Sensizliğin...
  2. Adı yOk Bu HayaLLerimin

Adı yOk Bu HayaLLerimin

Geçmişi Özlemek.. Bazen, Çılgınlığını.. Bazen,Masumluğunu.. Bazen,Dostlarını.. Şimdilerde ki Hayat Yorgunluğunu Bilmeden.. Güne Başlayışımızı.. En güzel Sıcaklıkla... Ama..Geçmiştir Artık..Bitmiştir.. Hayat, sevdiklerimizden bile ayrılmayı seçmiştir.. Nereye Gideceğini Bilmeden.. Neler Yaşayabileceğini Tahmin edemeden.. Belki,Yeni bir Mutluluğa...
  3. Bunun adı mucize!

Bunun adı mucize!

Fazla kiloları yüzünden oynadığı diziden kovulan ünlü aktrist Natalie Cassidy zamanını zayıflamaya adadı ve 9 ayda 44 bedenden 36 bedene düştü. 24 yaşındaki aktrist, bununla da yetinmeyip bir fitness DVD'si çıkardı. Cassidy, 2008'in fitness gurusu ilan edildi. milliyet.com
  4. Bu Yaratığın Adı Yok

Bu Yaratığın Adı Yok

Adı henüz konulamayan bu yaratık bilimadamlarını şoke etti. Galler'de çiftçinin başına bela olan yaratığın gözleri yok. Bir balığı andıran bu canlının derisi de bulunmuyor. Dişleri ise bir ustura keskinliğinde ve bahçelerde yaşayan ancak doğadaki dengeyi sağlayan küçük kurtçukları spagetti yutar gibi içine çekerek doğanın dengesini tehdit ediyor. Galler'in Cardiff Üniversitesi'nden Bill...
  5. Adı "aşk" Bu Eziyetin...[

Adı "aşk" Bu Eziyetin...[

Hayata Dair... Tozlu raflara kaldırdığın kaç tane “acı”n var söylesene... Koskoca bir belgesel hazırlamak mıdır amacın? Gideceğin yerde izlettireceğin bir dizi filmin olmayacak asla... Özünü sereceksin mahşer kalabalığına... Kimse rolüne bakmayacak... Bırak acılarını yaşamayı... Direncini neden görmezden gelirsin be ey insan... Sen ki kâinatın şaheserisin... Hayata meydan okumak nedir?...

Sayfayı Paylaş