gebe
  1. ikra naz

ikra naz Forum Okuru

1. aşılamada tutanların ilk belirtileri nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ikra naz tarafından paylaşıldı.

kızlar bende aranıza yeni katıldım. 15.11.2011 de ilk aşılamam yapıldı. çok heyecanlıyım doktorum 15 gün sonra test yaptır dedi fakat zaman geçmek bilmiyor. heyecandan geceleri uyuyamıyorum. karnım hafif hafif ağrıyor. çok fazla akıntım olmuyor. sık idrara çıkıyorum. bide göğüslerim çok ağrıyor. tutunmuşmudur acaba bebeğim. bi bilgisi veya tecrübesi olan varsa lütfen cvp yazın LÜTFEEEENN!

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selamlar İkra Naz hayırlı uğurlu olsun bence tutmuş. Göğüslerimde benimde inanılmaz ağrı olmuştu en belirgin özellik budur gibi geliyor bana. Lütfen konunada yaz tam tahlil yaptırdığında. Umarım hayırlısı ne ise öyle olur.
    Ceyda Tüfeng

1. aşılamada tutanların ilk belirtileri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merhaba 1 aşılamamı oldum

merhaba 1 aşılamamı oldum

merhaba 1 aşılamamı oldum dr aşılamadan 6 gün sonra tekrar çatlama iğnesi verdi ve 1 hafta sonra test istedi neden merak ediyorum cvp sevinirim
  2. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  3. Gebeliğin İlk Belirtileri Nelerdir????

Gebeliğin İlk Belirtileri Nelerdir????

gebeligin ilk haftasi gebeligin ilk belirtileri hamilelikte ilk hafta Hamileligin en heyecan verici anlarindan biriside en basidir... Hamilemiyim deyilmiyim, vücüdumuza karsi asiri duyarli oluruz, aceba bu hamilelik belirtilerimi diye... Iste meleklerim size ilk haftalarda karsilasacaginiz belirtiler.... GEBELİĞİN (HAMİLELİĞİN) İLK BELİRTİLERİ GEBELİĞİN İLK HAFTASI, İLK AYI OLUŞAN EN...
  4. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  5. İlk gebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar

İlk gebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar

Hamileliğin ilk belirtileri tam olarak nelerdir ve bu belirtiler tam olarak ne zaman başlar. Gebe olan ve çocuk dünyaya getirmiş anneler cevaplandırırsa minnettar kalırım teşekkürler.

Sayfayı Paylaş